Ubytovanie v Hong Kongu je známa téma. V rámci mesta nájdete najdrahšie nehnuteľnosti na planéte a hustota obyvateľov na ostrove Hong Kong je najvyššia na celom svete. Tieto faktory prispievajú k tomu, že ubytovania tu nájdete aj nádherné, ale aj veľmi jednoduché. Všetky ale budú relatívne drahšie ako v Európe. Ceny hotelov sú tu veľmi vysoké a ak si potrpíte na vyšší štandard tak tu Vás to bude stáť viac ako v európskych metropolách. Luxusné ubytovania sú ale v Hong Kongu naozaj luxusné. Jednoduchšie ubytovania na druhú stranu bývajú na európske pomery stiesnené a izby bez okna nie sú ničím mimoriadnym. Ak chcete okno, tak si pri ubytovaniach nižšej a strednej kategórie vždy s hotelom overte, či izba, ktorú si objednávate okno má. Vyhnete sa tým zbytočným stresom a nepríjemnému pocitu, ktorý by mohol poznačiť Vašu dovolenku. Aj v Hong Kongu viete uloviť zážitok v podobe unikátnych ubytovaní a tak si budete môcť vybrať z mnohých zaujímavých možností. Vedeli ste, že môžete v Hong Kongu prespať na jachte, kde budete ráno cvičiť jógu? Alebo že si tu viete vychutnať aj luxusný glamping v Saiyuen Camping Adventure Parku? Cena za noc tu bude stáť viac než luxusné apartmány s výhľadom v centre! Na zelenom ostrove Lantau viete opustiť mestský ruch a vychutnať si v apartmáne dotyk krásnej prírody. 

Odporúčaný hotel strednej kategórie:

Hotel Silka Seaview (Hongkong) – 3* hotel sa nachádza na polostrove Kowloon, ktorý leží priamo oproti ostrovu Hongkong. Izby sú malé, menšie než v iných krajinách či na našej ceste, ale to je v Hongkongu štandard podobne ako v Singapure. Veľkosť izby však vyváži moderné zariadenie a drobnosti, ktoré vám spríjemnia pobyt. Okrem klasiky, na akú ste zvyknutí je na izbe aj smartfón s mapami a zaujímavosťami o meste, ktorý si so sebou môžete vziať na vlastné potulky. Kúpeľňa, toaleta sú samozrejmosťou a taktiež wifi, satelitná televízia alebo kanvica na zohriatie vody. V hoteli sa viete najesť v reštaurácii Jade Café s medzinárodnou aj ázijskou kuchyňou. Stačí vyjsť z hotela a za pár minút ste na známom markete Temple Street Night Market.

Náročnejším odporúčame:

The Ritz-Carlton (Hongkong) – Jeden z najlepších hotelov na svete skrýva v sebe niekoľko naj. Ubytovaní budete na vrchole najvyššej budovy Hongkongu a je zároveň najvyššie položeným hotelom na svete (čo sa budovy týka). Z výšky 440 metrom budete mať Hongkong ako na dlani. Na vrchole je bazén, ktorý je opäť najvyššie položeným bazénom a barom na svete. Ultramoderná budova, moderné izby s obrovskými oknami, kde si Hongkong vychutnáte. Michelinovská reštaurácia, luxusné značky, hotel pre náročných, ale pre ľudí, ktorí hľadajú osobité a jedinečné hotely. Tento sem zaručene patrí. 

Najvyššie položený hotelový bazén a bar na svete

Mira Hongkong (Hongkong) – Luxusný hotel má perfektnú polohu, pretože sa nachádzate uprostred živého a rušného Kowloonu. Tento hotel zažil svoj moment slávy keď sa v ňom ukrýval Edward Snowden a práve odtiaľto informoval svet o úniku informácii. K dispozícii máte bazén, wellness centrum, telocvičňu a môžete si odskočiť aj na masáž. Ak vyhladnete, Hongkong je plný skvelého jedla, no Vy máte v hoteli až 6 reštaurácii či barov, kde sa viete najesť a zrelaxovať. 

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

The Mira Hong Kong
The Mira Hong Kong

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

The Mira Hong Kong

Hong Kong
Čína

Tento luxusný hotel má perfektnú polohu, pretože sa nachádza uprostred živého a rušného Kowloonu. Najväčší moment slávy zažil, keď sa v ňom ukrýval Edward Snowden, odkiaľ informoval svet o najprísnejších tajomstvách americkej vlády. Izby sú vybavené štýlovými textúrami a osvetlením s prepracovanou sofistikovanosťou. Cena platí pre jednu osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. Ak dostanete hlad, Hongkong je plný výborného jedla, no Vy máte v hoteli možnosť vybrať si spomedzi 6 reštaurácii či barov, ktoré sú považované za jedny z najlepších v Hongkongu. Viete si v nich vychutnať najrozličnejšie pochúťky. Pre milovníkov vína odporúčame francúzsko-japonskú reštauráciu Whisk a pre milovníkov čokolád a kávy reštauráciu COCO.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Ritz-Carlton, Hong Kong
The Ritz-Carlton, Hong Kong

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Ritz-Carlton, Hong Kong

Hong Kong
Čína

Jeden z najlepších hotelov na svete skrýva v sebe niekoľko prívlastkov "NAJ". Ubytovaní budete na vrchole NAJvyššej budovy Hongkongu a zároveň v NAJvyššie položenom hoteli na svete. Z výšky 440 metrov nad morom budete mať hypermoderné mesto ako na dlani. Na vrchole sa okúpete v exkluzívnom bazéne, ktorý je NAJvyššie položeným bazénom na svete a v NAJvyššie položenom bare "The Ozone" si vychutnáte výborné nápoje a tapas s jedinečným okulahodiacim výhľadom. Ultramoderná budova, moderné izby s posteľnou bielizňou utkanou so 400 vlákien, s obrovskými oknami a hlavne s luxusným panoramatickým výhľadom na prístav Victoria. Takýto luxus si jednoznačne zaslúžite! Dvojhviezdičková Michelinovská reštaurácia Tin Lung Heen, luxusné značky. Cena platí pre jednu osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. Ak hľadáte osobité a jedinečné hotely, ktoré Vám spríjemňujú pobyt na zájazde, a zároveň vo Vás vyvolávajú jedinečné zážitky, tak tento hotel sem zaručene patrí.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Silka Seaview Hotel

Silka Seaview Hotel

⭑⭑⭑

Hong Kong, Čína

Hotel sa nachádza na polostrove Kowloon, ktorý leží priamo oproti ostrovu Hongkong, v jednom z najrušnejších obchodných, nákupných a zábavných centier s vynikajúcimi dopravnými spojeniami. Izby sú malé, menšie než v iných krajinách či na našej ceste, ale to je v Hongkongu štandard podobne ako v Singapure. Veľkosť izby však vyváži moderné zariadenie a drobnosti, ktoré vám spríjemnia pobyt. Okrem klasiky, na akú ste zvyknutí je na izbe aj smartfón s mapami a zaujímavosťami o meste, ktorý si so sebou môžete vziať na vlastné potulky. V hoteli sa viete najesť v reštaurácii Jade Café s medzinárodnou aj ázijskou kuchyňou. Stačí vyjsť z hotela a za pár minút ste na známom markete Temple Street Night Market. Ak patríte k náročnejším klientom a chcete svoj pobyt v Hongkongu prežiť exkluzívnejšie s majestátnym výhľadom na mesto a s luxusným najvyššie položeným bazénom na svete, tak si vyberte náš elitný hotel z edície najlepšie hotely sveta: The Ritz Carlton Hongkong.

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

k

Ázia

Bali (IND), Taiwan +4 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší Ritz na svete i
1475€ 1328€
ušetríte 148€
k

Ázia

Taiwan, Macao +1 Viac

26.12. → 04.01.24

ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší Ritz na svete i
1475€ 1328€
ušetríte 148€
k

Ázia

Bali (IND), Macao +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší Ritz na svete i
1435€ 1292€
ušetríte 144€
k

Ázia

Taiwan, Macao +2 Viac

24.02. → 12.03.24

ZĽAVA NA HOTEL
Snowden files i
396€ 356€
ušetríte 40€
K

Ázia  

Macao, Hongkong, Čína


náročnosť

15 dní

Trvanie

4120
K

Ázia  

Bali (IND), Taiwan, Macao, Hongkong, Indonézia, Čína


náročnosť

15 dní

Trvanie

6279
K

Ázia  

Taiwan, Macao, Hongkong, Filipíny


náročnosť

15 dní

Trvanie

3750
K

Ázia  

Macao, Hongkong


náročnosť

6 dní

Trvanie

2576
​Hongkong – mesto svetových superlatívov Hong Kong

Hong Kong ​Hongkong – mesto svetových superlatívov

Energický ázijský tiger, jeden z najväčších prístavov sveta, hrdý mestský štát. Mesto s najvyššími cenami nehnuteľností, najväčším počtom okázalých…

Jozef Zelizňák 28 min. čítania

DOVOLENKA V EXOTIKE

ZISTIŤ VIAC