Ako vyzerajú hotely, ktoré odporúčame na Islande?

Angloamericano Rome (Rím) - Štýlový hotel s netypicky talianskym menom AngloAmericano je miesto, ktoré si kvôli polohe zamilujete. Nachádza sa priamo v starom centre večného Rímu a leží len cca 10 minút chôdze od slávnej fontány Fontana di Trevi. Blízko je nákupná zóna Via Condotti a Španielske schody sú tiež v pešej dostupnosti z hotela kam sa celkom isto pôjdu mnohí z nás večer poprechádzať. Neďaleko hotela leží zastávka metra Barberini a všetko tak máte na dosah ruky. Izby sa nachádzajú za historickou fasádou hotela, ktorý umiestnili do budovy zo 16. storočia, a tak sa aj izby snažia pôsobiť príjemné, aby ste mali z hotela vynikajúci pocit. Izby spĺňajú štandard štýlu hotela a samozrejme máte vlastnú kúpeľňu, toaletu, minibar, televíziu, klimatizáciu, ale aj gauč, kreslo či stôl. V hoteli sa každé ráno podávajú talianske raňajky. 

Regina Baglioni (Rím) -  Špičkový 5* hotel Regina Baglioni leží priamo na legendárnej a štýlovej ulici Via Veneto v starom, historickom centre Ríma, odkiaľ to máte blízko nielen k stanici metra, ale aj k slávnym Španielskym schodom, ktoré ležia len 10 minút chôdze od hotela. Vojdite do hotela a obklopí vás luxusná, mramorová vstupná hala, odkiaľ už máte izby na dosah ruky. Tie sú zariadené v štýle Art Deco, samozrejmosťou je mramorová kúpeľňa a mnohé izby majú aj hodvábne gobelíny či lustre z muránskeho skla. Oddýchnuť si môžete vo fitness centre, wellness centre so saunou, parným kúpeľom, hammamom či vírivkou. V blízkosti hotela na hlavnej ulici nájdete desiatky barov, podnikov, reštaurácii či kaviarní, no výborne sa viete najesť aj priamo v hotelovej reštaurácii Brunello so špecialitami talianskej a stredomorskej kuchyne.

La Due Fontane (Florencia) - Kvalitný 3* Hotel La Due Fontane umiestnený v neoklasicistickej budove má polohu, ktorú ocení rozhodne každý, pretože sa nachádza priamo v centre historickej Florencie. Celé staré mesto máte odtiaľto na dosah ruky a stačí len 200 metrov a stojíte pri slávnych miestach, akým je galéria Accademia, kostol sv. Marka s múzeom či iné pamätihodnosti, ktoré vás dokážu očariť. Čisté, príjemné izby sú elegantné zariadené s dreveným nábytkom, klimatizáciou, minibarom, satelitnou televíziou a samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa aj toaleta. Súčasťou pobytu sú aj talianske raňajky. V hoteli nájdete aj kvalitný bar s vynikajúcou talianskou kávou či drobnosti, ako dezerty či koláčiky.

The St. Regis Florence (Florencia) – Florencia patrí medzi najkrajšie a najštýlovejšie mestá na svete. Budova v ktorej sídli úžasný hotel St.Regis, poskytuje ubytovanie návštevníkom mesta už od 18. storočia. 99 izieb v centre mesta, len kúsok od hlavných atrakcií vám ponúka luxusný oddych a zároveň sa budete neustále dotýkať bohatej minulosti mesta. St. Regis je značka, ktorá sa stará o elitu a vie čo to znamená. Ubytujte sa tu aj vy.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Angloamericano Rome

Angloamericano Rome

⭑⭑⭑⭑

Rím, Taliansko

Štýlový hotel s netypicky talianskym menom AngloAmericano je miesto, ktoré si kvôli polohe zamilujete. Nachádza sa priamo v starom centre večného Rímu a aby ste si to lepšie predstavili, leží len cca 10 minút chôdze od slávnej fontány Fontana di Trevi. Blízko je nákupná zóna Via Condotti a Španielske schody sú tiež v pešej dostupnosti z hotela kam sa celkom isto pôjdu mnohí z nás večer poprechádzať. Neďaleko hotela leží zastávka metra Barberini a všetko tak máte na dosah ruky. Izby sa nachádzajú za historickou fasádou hotela, ktorý umiestnili do budovy zo 16. storočia, a tak sa aj izby snažia pôsobiť príjemné, aby ste mali z hotela vynikajúci pocit. Izby spĺňajú štandard štýlu hotela a samozrejme máte vlastnú kúpeľňu, toaletu, minibar, televíziu, klimatizáciu, ale aj gauč, kreslo či stôl. V hoteli sa každé ráno podávajú talianske raňajky. V tesnej blízkosti hotela nájdete aj reštaurácie, bary či kaviarničky.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

La Due Fontane

La Due Fontane

⭑⭑⭑

Florencia, Taliansko

Kvalitný 3* Hotel La Due Fontane umiestnený v neoklasicistickej budove má polohu, ktorú ocení rozhodne každý, pretože sa nachádza priamo v centre historickej Florencie. Celé staré mesto máte odtiaľto na dosah ruky a stačí len 200 metrov a stojíte pri slávnych miestach, akým je galéria Accademia, kostol sv. Marka s múzeom či iné pamätihodnosti, ktoré vás dokážu očariť. Čisté, príjemné izby sú elegantné zariadené s dreveným nábytkom, klimatizáciou, minibarom, satelitnou televíziou a samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa aj toaleta. Súčasťou pobytu sú aj talianske raňajky. V hoteli nájdete aj kvalitný bar s vynikajúcou talianskou kávou či drobnosti, ako dezerty či koláčiky.
Wifi

Wifi

The St.Regis Florence
The St.Regis Florence

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The St.Regis Florence

Florencia
Taliansko

Florencia patrí medzi najkrajšie a najštýlovejšie mestá na svete. Budova v ktorej sídli úžasný hotel St.Regis, poskytuje ubytovanie návštevníkom mesta už od 18. storočia. 99 izieb v centre mesta, len kúsok od hlavných atrakcií Vám ponúka luxusný oddych a zároveň sa budete neustále dotýkať bohatej minulosti mesta. St. Regis je značka, ktorá sa stará o elitu a vie čo to znamená. Ubytujte sa tu aj vy.
Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Regina Baglioni Rome
Regina Baglioni Rome

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Regina Baglioni Rome

Rím
Taliansko

Špičkový 5* hotel Regina Baglioni leží priamo na legendárnej a štýlovej ulici Via Veneto v starom, historickom centre Ríma, odkiaľ to máte blízko nielen k stanici metra, ale aj k slávnym Španielskym schodom, ktoré ležia len 10 minút chôdze od hotela. Vojdite do hotela a obklopí vás luxusná, mramorová vstupná hala, odkiaľ už máte izby na dosah ruky. Tie sú zariadené v štýle Art Deco, samozrejmosťou je mramorová kúpeľňa a mnohé izby majú aj hodvábne gobelíny či lustre z muránskeho skla. Oddýchnuť si môžete vo fitnes centre, wellness centre so saunou, parným kúpeľom, hammamom či vírivkou. V blízkosti hotela na hlavnej ulici nájdete desiatky barov, podnikov, reštaurácii či kaviarní, no výborne sa viete najesť aj priamo v hotelovej reštaurácii Brunello so špecialitami talianskej a stredomorskej kuchyne.
Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Európa  

Vatikán, Taliansko


náročnosť

7 dní

Trvanie

2120
K

Ázia   Amerika   Európa  

Južná Amerika, Taliansko, Rusko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

21 dní

Trvanie

22870
Marco Polo – najväčší cestovateľ Prémiový blog

Prémiový blog Marco Polo – najväčší cestovateľ

V záverečnom blogu o veľkom cestovateľovi píšem o jeho návrate z Číny späť domov. Išiel opäť úplne inou cestou a bolo to jedno nádherné…

Ľuboš Fellner 12 min. čítania
Krištof Kolumbus – z hrdinu zločinec Prémiový blog

Prémiový blog Krištof Kolumbus – z hrdinu zločinec

Krištofa Kolumba pozná každý, moreplavec, ktorý objavil pre nás Ameriku – Nový svet. Predkolumbovská Amerika je terminus technicus podobne ako…

Ľuboš Fellner 32 min. čítania
Benátky - verte mi, budete sa chcieť stratiť! Benátky

Benátky Benátky - verte mi, budete sa chcieť stratiť!

Pri sťahovaní národov ušli obyvatelia na severe Apeninského polostrova pred barbarskými kmeňmi do močiarov, v ktorých si začali stavať domy na…

Ľuboš Fellner 39 min. čítania
Rím pre pokročilých Rím

Rím Rím pre pokročilých

Už ste v Ríme boli, ale vraciate sa sem viac než desiaty raz tak ako ja. Prebrázdili ste Rím sami, s audioguidom, so sprievodkyňou, pozreli ste si…

Ľuboš Fellner 40 min. čítania