Naše tipy na hotely na Tahiti s dobrým pomerom ceny a kvality:

Ostrov Tahiti

InterContinental Tahiti Resort & Spa – Hotel v tropickej záhrade na brehoch nádhernej lagúny lokalizovaný 7 km od parku Bougainville a 8 km od tržnice v Papeete. Za noc tu zaplatíte niečo menej ako 400 eur a k dispozícii vám okrem luxusného vstupu do mora budú dva sladkovodné bazény i luxusné reštaurácie. Vyskúšať si tu môžete šnorchlovanie aj kajakovanie, ale aj top wellness.

Te Moana Tahiti Resort – Tento nájdete v meste Punaaiua a vypýtajú si od vás zhruba 300 eur za noc. Hotel samotný sa prezentuje ako autentické polynézske miesto, kde nájdete najkrajšie lagúny a zároveň aj výhľady na palmové zelené okolie či top západ slnka. Samozrejmosťou sú miestne reštaurácie (jedna s výhľadom na oceán, druhá na kopce), kde vám pripravia tahitské špeciality.

Le Tahiti by Pearl Resorts – Na polceste medzi mestami Arue a Mahina nájdete hotel s výnimočnou polohou. Leží oproti krásnej pláži Lafayette s čiernym sopečným pieskom a úžasným výhľadom na záliv Matavai. Opäť teda trochu iné Tahiti. Celkovo disponuje 91 izbami, peknou záhradou, obchodmi so suvenírmi, ale aj knižnicou. Za noc zaplatíte vyše 350 eur.

Bora Bora

Intercontinental Le Moana - Najlepším hotel Bora Bora podľa Ľuboša Fellnera. Pokiaľ sa ubytujete v bungalove nad vodou, raňajky (v cene) Vám každý deň prinesú na drevenom kajaku Polynézania ovenčení kvetmi. Nachádza sa blízko pláže Matira, ktorá býva označovaná za najkrajšiu na ostrove. Le Moana má výbornú polohu - na jednej strane je lagúna a druhá strana, kde viete pozorovať krásny západ slnka, je cez päť metrov širokú cestu. Obchod s potravinami je 10 minút peši a okrem bagiet a surových rýb tu dostanete aj čerstvé ovocie a široký výber francúzskeho vína a tahitských rumov. Nájdete tu viacero reštaurácií i požičovňu áut.

Four Seasons Resort Bora Bora - Luxusný päťhviezdičkový rezort na konci sveta v tieni hory Otemanu patriaci medzi to najlepšie, čo renomovaná sieť Four Seasons ponúka. Tu si splnia sen aj tí najnáročnejší klienti. Pokiaľ si vyberiete tento hotel, strávte niekoľko nocí v bungalove nad tyrkysovou vodou lagúny polynézskeho atolu Bora Bora a popri tom si vychutnávajte aj šumenie vlniek z pohodlia svojej izby a vstúpte priamo do exotického sveta koralových rybiek. Život je lepší nad vodou. Bungalovy sú vzdušné, zariadené v modernom polynézskom štýle a zaručujú dokonalý odpočinok v súkromí.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Tahiti Airport Motel

Tahiti Airport Motel

⭑⭑⭑

Papeete, Tahiti, Francúzska Polynézie

Je vynikajúcim miestom počas prestupu na Tahiti pri cestách po tropických ostrovoch Francúzskej Polynézie. Moderne zariadený hotel so svetlými izbami má ideálnu polohu v blízkosti letiska. Je usadený na vŕšku, odkiaľ sa Vám naskytne pohľad na okolitú krajinu na hranici sopečných hôr porastených zeleňou a tyrkysovou vodou Pacifiku. Aj keď na krátku dobu, motel ponúka štandardný komfort, na aký sme zvyknutý počas tejto cesty.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

InterContinental Resort and SPA Moorea

InterContinental Resort and SPA Moorea

⭑⭑⭑⭑

Moorea, Francúzska Polynézia

Moorea sa spája s dokonale tyrkysovou a krištáľovou vodou a nádhernými, nedotknutými lesmi na úpätí sopečných vrchov, plných kvetov a vtákov. Oddychujte na pláži s bielym pieskom pod palmami a predstavte si Jamesa Cooka na lodi Resolution, ktorý bol prvým Európanom na tomto ostrove. Vy si tu už môžete vychutnať dokonalý oddych v tropickom raji. Ponorte sa do lagúny a sledujte koralové rybky ako v akváriu. Moderné izby odzrkadľujú miestnu kultúru a tak sa ocitnete na pomedzí moderného a tradičného sveta. Začnite raňajkami v reštaurácií Fare Nui, pokračujte výletom po lagúne s piknikom na niektorej z belostných pláží a večerajte v al fresco reštaurácií Fare Hana pri západe slnka s kokteilom Mai Tai v ruke. Moorea Vám poskytne oddych, na ktorý len tak nezabudnete.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Four Seasons Resort Bora Bora
Four Seasons Resort Bora Bora

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Four Seasons Resort Bora Bora

Bora Bora
Francúzska Polynézia

Doprajte si finálny luxus. Rezort na konci sveta v tieni hory Otemanu, ktorý patrí medzi to najlepšie čo renomovaná sieť Four Seasons ponúka. Splňte si sen a strávte niekoľko nocí v bungalove nad tyrkysovou vodou lagúny polynézskeho atolu Bora Bora. Vychutnávajte si šumenie vlniek z pohodlia svojej izby a vstúpte priamo do exotického sveta koralových rybiek. Život je lepší nad vodou. Bungalovy sú vzdušné, zariadené v modernom polynézskom štýle a zaručujú dokonalý odpočinok v súkromí. Objednajte si raňajky do „postele“, ktoré Vám na Vašu terasu privezú tak, ako nikde inde na svete – na kanoe, alebo večeru na privátnom piesočnom ostrovčeku „motu“, kde budete sami a čašníci prichádzajú na loďkách. Zažite v tomto hoteli aj ďalšie luxusné zážitky, aké inde nenájdete.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort Hotel

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort Hotel

⭑⭑⭑⭑

Bora Bora, Francúzska Polynézia

Privátna pláž s bielym pieskom, tyrskysová voda lagúny Pacifiku a dokonalé služby. Celý komplex sa snaží o vytvorenie dokonalej harmónie spájaním tradičného materiálu – dreva – a moderných doplnkov, ktoré Váš pobyt dokonale vyladia. Moderná architektúra sa tu snúbi s tradíciami polynézanov a vytvára tak úžasnú atmosféru. Vychutnajte si pobyt v duchu francúzskeho hesla „art de vivre“ - užívania si života. Bungalovy sú nádherne zariadené a budete sa tu cítiť ako v rozprávke. Reštaurácia Latitude 16° s výhľadom na lagúnu ponúka jedlá, ktoré spájajú tradičnú polynézsku a medzinárodnú kuchyňu. Využite ponúkané možnosti a nechajte sa zlákať na aktivity v lagúne, či už šnorchlovanie, alebo potápanie. Neďaleko hotela máte možnosť sa stretnúť s rajami a malými žralokmi v ich prostredí. Ste v raji.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Francúzska Polynézia, Dubaj (SAE), Tahiti, Spojené štáty americké (USA), Srí Lanka, Singapur, Nový Zéland, Maldivy


náročnosť

24 dní

Trvanie

8496 10620€
K

Austrália a Oceánia   Amerika  

Oceánia, Havaj (USA), Francúzska Polynézia, Spojené štáty americké (USA)


náročnosť

18 dní

Trvanie

6850
K

Austrália a Oceánia  

Francúzska Polynézia, Tahiti, Nový Zéland


náročnosť

16 dní

Trvanie

5318 7090€
K

Oceánia, Bora Bora, Francúzska Polynézia, Tahiti, Spojené štáty americké (USA)


náročnosť

13 dní

Trvanie

4744 5930€
Najromantickejšie miesta sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najromantickejšie miesta sveta

Hovorí sa, že je jedno, kde ste, dôležité je, s kým tam ste. Ak ste zamilovaní, je vám dobre aj na skládke odpadu. No existujú predsa len miesta,…

Ľuboš Fellner 14 min. čítania
Francúzska Polynézia – návraty do raja Prémiový blog

Prémiový blog Francúzska Polynézia – návraty do raja

Mnohí tento raj poznáme ako Tahiti, posledný raj na našej Zemi. Ide o miesto, ktoré sme ako ľudia osídlili ako posledné, a preto sme tento raj ešte…

Ľuboš Fellner 39 min. čítania
Tahiti - tipy a triky Tahiti

Tahiti Tahiti - tipy a triky

Všetky cesty vedú do Ríma a rovnako tak všetky cesty do Francúzskej Polynézie vedú na Tahiti. Mnohí si Tahiti s Francúzskou Polynéziou pletú, či to…

Ľuboš Fellner 30 min. čítania
Najkrajšie pláže sveta - top 20 Prémiový blog

Prémiový blog Najkrajšie pláže sveta - top 20

Chodím po svete tridsať rokov, aby som našiel tú najkrajšiu pláž na planéte. Za ten čas som natrafil na pláže opustené a romantické, plné života a…

Ľuboš Fellner 13 min. čítania
Gambierové ostrovy

19

14:37

jan

2024

Francúzska Polynézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Najmenšie, najvzdialenejšie, najmenej navštevované ostrovy Francúzskej Polynézie. Také sú Gambierové ostrovy, kde na rozlohe iba 27,8 km2 býva cca 1 400 obyvateľov.…