Hotely v Singapure ponúkajúce priaznivú cenu či veľký zážitok: 

Hotel Jen Tanglin (Singapur) – Hotel Jen Tanglin v príjemnej singapurskej štvrti neďaleko slávnej nákupnej ulice Orchard Road je kvalitným 4* ubytovaním. Izby nepatria medzi najväčšie, ale máte v nich všetko, čo by ste mohli počas vášho pobytu potrebovať. Ide o veľmi moderný, štýlový hotel, ktorý si zamilujete. Raňajky, ktoré sú v cene hotela patria medzi najchutnejšie na našej ceste a nájdete tu nielen kontinentálne raňajky, ale aj čínske, indické či malajské, výber exotického ovocia, zmrzlinu, sladkosti, kvalitné čaje, čerstvé ovocné džúsy a kopec iných drobností. Súčasťou hotela je bazén v záhrade ukrytej pred ruchom ulice, kde leží aj veľmi príjemná reštaurácia a bar. Neďaleko hotela je nákupné centrum Tanglin Mall a tu ešte viete nazrieť do niekoľkých obchodov, na spodnom poschodí je foodcourt s výberom viacerých reštaurácii a je tu aj supermarket či Starbucks. Stanica metra Orchard je odtiaľto cca 20-25 minút chôdze.

Swissotel The Stamford Singapore - dielo významného čínskeho architeka I. M. Peia (autor parížskeho Le Grand Louvre či Bank of China v Hongkongu) a ikona mesta. 5* hotel bol s 226 metrami od otvorenia až do roku 1997 najvyšším hotelom na svete. 15 reštaurácií vrátane michelinskej, nádherné výhľady na Singapur a koktejlový bar na najvyššom poschodí. Doprajte si výnimočný zážitok.  

Luxusný Hotel Marina Bay Sands (Singapur) – Ak si chcete dopriať luxus, odporúčame ikonický hotel Marina Bay Sands, ktorý zároveň patrí medzi najzaujímavejšie stavby celého Singapuru. V cene sú samozrejme aj geniálne raňajky a vstup do slávneho hotelového bazéna, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. Vyjdete z hotela a ste buď v známej Marine s pohľadom na mrakodrapy alebo v záhradách Gardens by the Bay. Všetko tu máte na dosah ruky. Aj najväčšie nákupné centrum Singapuru menom Marina Bay Sands aj najlepšie reštaurácie mesta, akou je napríklad Spago. Viac o Marine sa dočítate aj tu: Váš hotel.

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.