Singapur je hotelovou mekkou a nájdete tu všetko po čom túžite? Chcete luxus? Koloniálne hotely? Malé hotelíky niekde v čínskej či indickej štvrti? Hotel s dokonalým infinity bazénom a výhľadom na mesto alebo hľadáte nejakú unikátnu špecialitku? Singapur má všetko. Ak hľadáte v Singapure luxus, ste tu na správnej adrese. K najznámejším a najkrajším hotelom bohatého štátu patrí Hotel Raffles, ktorý sa stal koloniálnou ikonou a dnes patrí k najlepšej adrese v meste a je zároveň aj pamiatkou. Budete tu cestovať v čase a rozhodne si to užijete. Krásnym a lukratívnym hotelom je Hotel Fullerton v centre Singapuru, no mnohých zláka ikonický hotel Marina Bay Sands s neskutočným bazénom a výhľadom na singapurský Manhattan. Nesklame vás ani JW Marriot alebo známy Ritz-Carlton. Ak by ste hľadali unikátny zážitok, čo poviete na rezort Equarius Treetop Lofts & Ocean Suites, kde si môžete vybrať či budete chcieť bývať v drevených chatkách alebo si vyberiete izbu, kde budete mať presklenú stenu a priamo z postele budete sledovať tropické ryby alebo raje. Mysleli ste si, že v meste akým je Singapur nemôžete zažiť glamping? Ste na omyle, Singapur nie je obyčajné miesto! Vyberte sa na mieste zvané Glamping In The Wild a môžete prespať v singapurskej ZOO v štýlovej a modernej „bubline“. Na mieste známom ako GUI Farm viete stráviť noc v tradičnej mongolskej jurte. Bude vás síce stáť viac ako noc v luxusnom hoteli v centre, ale za zážitky sa v Singapure platí. Okrem pevniny sa viete ubytovať v Singapure aj na niekoľkých jachtách. Ak si vyberiete za miesto svojich nocí čínsku štvrť Chinatown, hotel Sohola má v sebe umeleckú dušu. Ostrov Sentosa zase zaujme rodinnými rezortmi s bazénmi, plážami a mnohými atrakciami. Nájdete tu aj lukratívnejšie rezorty akými je Shangri-La Rasa Sentosa alebo Capella Singapore.

Hotely v Singapure ponúkajúce priaznivú cenu či veľký zážitok: 

Hotel Jen Tanglin (Singapur) – Hotel Jen Tanglin v príjemnej singapurskej štvrti neďaleko slávnej nákupnej ulice Orchard Road je kvalitným 4* ubytovaním. Izby nepatria medzi najväčšie, ale máte v nich všetko, čo by ste mohli počas vášho pobytu potrebovať. Ide o veľmi moderný, štýlový hotel, ktorý si zamilujete. Raňajky, ktoré sú v cene hotela patria medzi najchutnejšie na našej ceste a nájdete tu nielen kontinentálne raňajky, ale aj čínske, indické či malajské, výber exotického ovocia, zmrzlinu, sladkosti, kvalitné čaje, čerstvé ovocné džúsy a kopec iných drobností. Súčasťou hotela je bazén v záhrade ukrytej pred ruchom ulice, kde leží aj veľmi príjemná reštaurácia a bar. Neďaleko hotela je nákupné centrum Tanglin Mall a tu ešte viete nazrieť do niekoľkých obchodov, na spodnom poschodí je foodcourt s výberom viacerých reštaurácii a je tu aj supermarket či Starbucks. Zastávka metra Orchard Boulevard je len cez cestu z hotela, tak ste raz dva v singapurskom metre. Stanica metra Orchard je odtiaľto cca 20-25 minút chôdze.

Swissotel The Stamford Singapore - dielo významného čínskeho architeka I. M. Peia (autor parížskeho Le Grand Louvre či Bank of China v Hongkongu) a ikona mesta. 5* hotel bol s 226 metrami od otvorenia až do roku 1997 najvyšším hotelom na svete. 15 reštaurácií vrátane michelinskej, nádherné výhľady na Singapur a koktejlový bar na najvyššom poschodí. Doprajte si výnimočný zážitok.  

Hotel Marina Bay Sands (Singapur) – Ak si chcete dopriať luxus, odporúčame ikonický hotel Marina Bay Sands, ktorý zároveň patrí medzi najzaujímavejšie stavby celého Singapuru. V cene sú samozrejme aj geniálne raňajky a vstup do slávneho hotelového bazéna, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. Vyjdete z hotela a ste buď v známej Marine s pohľadom na mrakodrapy alebo v záhradách Gardens by the Bay. Všetko tu máte na dosah ruky. Aj najväčšie nákupné centrum Singapuru menom Marina Bay Sands aj najlepšie reštaurácie mesta, akou je napríklad Spago. Viac o hoteli Marina Bay Sands sa dočítate aj tu.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Marina Bay Sands

Marina Bay Sands

⭑⭑⭑⭑⭑

Singapur, Singapur

To čo je pre Paríž Eiffelova veža, je dnes pre Singapur tento hotel –ikona! Leží v absolútnom centre a všetko sa točí okolo neho. Raňajky začnete v druhej veži na 57 poschodí vajíčkom Benedikt. Potom skočíte do bazéna s najkrajším výhľadom na panorámu mesta. Ak sa zveziete rýchlovýťahom dole ocitnete sa v najluxusnejšom obchodnom centre štátu a ceny sú pri nízkej DPH veľmi priaznivé (lacnejšie než v Dubaji). Hneď pred vchodom je vstup do hypermoderného Art Science múzea za ktorým je socha chrliaceho Merliona, symbolu Singapuru. Zadný vchod smeruje do hypermoderných záhrad Gardens by the Bay s obrovskými umelými stromami v ktorých korunách sa poprechádzate. Pred hotelom sú 2 večerné svetelné show, ktoré sú zdarma. Najväčším problémom je vybrať si reštauráciu na večeru. Bude to BSK, ktorú vedie Gordon Ramsay, alebo Spago, ktorú vedie celebritný šéfkuchár Wolfgang Puck? Prevádzkovým šéfom ostatnej je Slovák Tomáš, ktorý Bubákov veľmi dobre pozná. Zvečerieva sa, mesto sa rozsvecuje a vy sedíte na exkluzívnom mieste pri neuveriteľnom bazéne vysoko nad mestom a popíjate drink s vodkou Ketel One, mandarinkami, bazalkou a sektom zo saké. Na nádherný život Vám pripíjame z Base campu BUBO.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

MI hotel Singapore

MI hotel Singapore

⭑⭑⭑⭑

Singapur, Singapur

Singapurský 4* hotel MI leží v zaujímavej a modernej štvrti tohto fantastického mesta odkiaľ to máte len cca 500 metrov na známu, nákupnú ulicu Bugis Street, kde nájdete obchodné centrá. Ešte bližšie je nákupné centrum The Cathay a pár minút od hotela stojí aj čínsky chrám Kwan Im Thong Hood Cho. Do niekoľkých minút chôdze ste aj pri Národnom múzeu či Múzeu umenia a v blízkostí nechýbajú ani potraviny, samoobsluha či miesta, kde sa viete najesť. Elegantné, moderné izby sú vybavené klasickým štandardom a nechýba v nich ani chladnička či písací stôl. Kontinentálne raňajky v podobe bufetových stolov na vás čakajú každé ráno v reštaurácii. Ak vás Singapur unaví oddýchnite s v hotelovom bazéne.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Marina Bay Sands
Marina Bay Sands

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Marina Bay Sands

Singapur
Singapur

To čo je pre Paríž Eiffelova veža, je dnes pre Singapur tento hotel – ikona! Leží v absolútnom centre a všetko sa točí okolo neho. Raňajky začnete v druhej veži na 57. poschodí vajíčkom Benedikt. Potom skočíte do bazéna s najkrajším výhľadom na panorámu mesta. Ak sa zveziete rýchlovýťahom dole ocitnete sa v najluxusnejšom obchodnom centre štátu a ceny sú pri nízkej DPH veľmi priaznivé (lacnejšie než v Dubaji). Hneď pred vchodom je vstup do hypermoderného Art Science múzea, za ktorým je socha chrliaceho Merliona, symbolu Singapuru. Zadný vchod smeruje do hypermoderných záhrad Gardens by the Bay s obrovskými umelými stromami, v ktorých korunách sa môžete poprechádzať. Pred hotelom sú 2 večerné svetelné show, ktoré sú zdarma. Najväčším problémom je vybrať si reštauráciu na večeru. Bude to BSK, ktorú vedie Gordon Ramsay, alebo Spago, ktorú vedie celebritný šéfkuchár Wolfgang Puck? Prevádzkovým šéfom ostatnej je Slovák Tomáš, ktorý Bubákov veľmi dobre pozná. Zvečerieva sa, mesto sa rozsvecuje a vy sedíte na exkluzívnom mieste pri neuveriteľnom bazéne vysoko nad mestom a popíjate drink s vodkou Ketel One, mandarinkami, bazalkou a sektom zo saké. Na nádherný život Vám pripíjame z Base campu BUBO.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Jen Tanglin Hotel Singapur by Shangri-La

Jen Tanglin Hotel Singapur by Shangri-La

⭑⭑⭑⭑

Singapur

Hotel Jen Tanglin v príjemnej singapurskej štvrti neďaleko slávnej nákupnej ulice Orchard Road je kvalitným ubytovaním. Izby nepatria medzi najväčšie, ale máte v nich všetko. Ide o veľmi moderný, štýlový hotel, ktorý si zamilujete. Raňajky, ktoré sú v cene hotela patria medzi najchutnejšie na našej ceste a nájdete tu nielen kontinentálne raňajky, ale aj čínske, indické či malajské, výber exotického ovocia, zmrzlinu, sladkosti, kvalitné čaje, čerstvé ovocné džúsy a kopec iných drobností. Súčasťou hotela je bazén v záhrade ukrytej pred ruchom ulice, kde leží aj veľmi príjemná reštaurácia a bar. Neďaleko hotela je nákupné centrum Tanglin Mall a tu ešte viete nazrieť do niekoľkých obchodov, na spodnom poschodí je foodcourt s výberom viacerých reštaurácii a je tu aj supermarket či Starbucks. Stanica metra Orchard je odtiaľto cca 20-25 minút chôdze.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

4431
K

Ázia   Austrália a Oceánia  

Papua Nová Guinea, Singapur


náročnosť

11 dní

Trvanie

5620
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

4583
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Francúzska Polynézia, Dubaj (SAE), Tahiti, Spojené štáty americké (USA), Srí Lanka, Singapur, Nový Zéland, Maldivy


náročnosť

24 dní

Trvanie

9275
Najkrajšie veľkomestá sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najkrajšie veľkomestá sveta

Čo robí mesto krásnym? Panoráma mrakodrapov, rozsiahle parky, historické budovy či moderné múzeá? Alebo, jednoducho, tá neopísateľná aura...? …

Ľuboš Fellner 14 min. čítania
Singapur a jeho deväť tvárí Singapur

Singapur Singapur a jeho deväť tvárí

Juhovýchodná Ázia je svojou rozmanitosťou prírody, kultúry a tradícií bohatá na množstvo zážitkov pre každého cestovateľa. Ten, kto chce skutočne…

Patrícia Mrázková 19 min. čítania
Singapur – drobný diamant na juhu Ázie Singapur

Singapur Singapur – drobný diamant na juhu Ázie

Singapur je malý ostrovný mestský štát v Juhovýchodnej Ázii. Napriek svojej zanedbateľnej rozlohe (710 km2) ide však o nesmierne čulú a…

Martin Lipinský 12 min. čítania
TOP 10 Singapuru Blog

Blog TOP 10 Singapuru

Singapur ponúka veľa a hneď toho najlepšieho z celého sveta. Pre viacerých je snom pre svoju modernosť a atmosféru. Vysoké mrakodrapy sa striedajú…