Hotely v Argentíne s dobrým pomerom ceny a kvality:

Rochester (Buenos Aires) - 3* hotel ma fantastickú polohu v tesnej blízkosti najširšej ulice na svete. Je iba 2 bloky od Avenida 9. de Julio, ktorú si nejeden krát pôjdete odfotiť. Ikona Buenos, jeho Obelisk, je doslova na skok. V pešej dostupnosti hotela máte aj nákupnú zónu - Ulica Florida s množstvom obchodov, galantérie, kde je možné zakúpiť typické kožené výrobky, ktoré Argentínu charakterizujú. Taktiež ste v blízkosti ulice Corrientes, kde sa nachádza najviac činných a aktívnych divadiel. Fantastická poloha hotela v srdci Buenos Aires. Izby sú nefajčiarske a sú vybavené moderným nábytkom a sú priestranné. Kvalita spĺňa úroveň 3 hviezdičiek. Izby sú klimatizované, okna sú zvukotesné, v izbách je trezor na cennosti a takisto aj TV s minibarom. Raňajky sú podávané formou bufetu, kde varia aj teplé jedlá a dokonca v hotelovej kuchyni pečú aj svoje vlastné pečivo. V hoteli je k dispozícií aj bar či fitness. Hotel poskytuje príjemný komfort a oddych po celodennom intenzívnom programe a my v BUBO sme v ňom boli zatiaľ vždy spokojní. Podobného štandardu je aj hotel Loi Suites Esmeralda. Kvalitný hotel je aj Eurobuilding, ktorý sa nachádza priamo na Avenida 9. de Julio. Krásna terasa na streche hotela s výhľadmi. Odporúčame večerné posedenie s drinkom.

Ak máte radi komfort, tak ten v Buenos Aires nájdete v 4 hviezdičkoých hoteloch a odporúčame Vám hotely v centre mesta: Grand Brizo, Novotel, NH 9 de Julio, NH Florida alebo Dazzler. 

Ak máte záujem o elitný hotel v Buenos Aires, odporúčame Vám služby hotela Sheraton Buenos Aires Hotel & Convention Center, Four Seasons, Sofitel, Faena alebo InterContinental Buenos Aires. Hotely sú luxusné, 5-hviezdičkové a majú k tomu vynikajúcu polohu. Oddych pre náročného cestovateľa. Budova hotela InterContinental pochádza z 90. rokov a pripomína tu ošarpanú nostalgiu Buenos Aires. Vedzte však, že vo vnútri Vás očakáva elitný servis. Od dôkladne vyleštených mramorových schodov, cez ťažký drevený luxusný nábytok, svetlé teplé farby, sofistikovaný dizajn po krásnu Terraza di Virrey, presklená terasa, zimná záhrada s grill barom, ktorá pozýva na odpočinok, keď sa Vám nebude chcieť sedieť iba luxusnej izbe. Doprajte si ďalší relax v luxusnom spa, bazénoch, saune alebo si udržujte kondíciu vo fitness. Služby špičkového hotela využívajú aj napr. aj piloti a tí sú známi vysokými požiadavkami na odpočinok, kľud a absolútny pokoj, ktorý v luxusnom InterContinental nachádzajú. Ráno si pochnutnáte napr. na lahodných mäkkých argentínskych medialunas (druh croissantu) a vynikajúcom espresse v reštaurácií Mediterraneo. Ak na večeru preferujete priestory hotelov, tak na rovnakom mieste Vás obslúžia aj výbornou večerou a odporúčame napr. steak na bohatej omáčke malbec. Prípadne si zajdite na drink do hotelového baru, ktorý je postavený do štýlu 20. rokov. InterContinental nikdy nesklame a spríjemní Vám pobyt v meste.

Cyan Cacique Hotel (El Calafate) - Hotel je umiestnený v tichom prostredí v blízkosti centra i nádhernej dominanty celého mesta – jazera Argentino. Počas celého dňa máme prístup k občerstveniu v podobe kávy či čaju. Bufetové raňajky sú obohatené o miestne delikatesy ako napríklad Dulce de Leche či džem z Calafate bobúľ. Hotel spĺňa štandard 3 hviezdičiek. Obdobného štandardu je aj hotel Kelta, Posta del Sur, Picos del Sur, ktoré Vám tiež môžeme odporúčiť. Ak trváte na lepšom štandarde, odporúčame Vám spraviť si rezerváciu v hoteli Rochester, Mirador, Tremun Parque alebo Lagos Del Calafate.

Cap Polonio Hotel (Ushuaia) – 3-hviedičkový hotel v centre mesta Ushuaia na skok k hlavným pamiatkám mesta a 200 metrov od Beagle Channel. Nefajčiarské izby sú čisté a so súkromnými kúpeľňami, TV, trezor, wifi. Chutné raňajky sa podávajú formou bufetu. Marcopollo Freelife je hotelová reštaurácia otvorená 365 dní v roku je typická tým, že ponúka aj zdravú stravu. Na výber majú aj gluten free, vegánske či vegetariánske možnosti. Výborna káva a domáce pečivo. Podobný štandard spĺňa aj hotel Lennox a Alto Andino, ktorý sa nachádza na druhej strane cesty. Ak máte radi odľahlejšie hotely, v pokojnej oblasti, tak v tom prípade Vám odporúčame spraviť si rezerváciu v hoteli Los Nires alebo Los Acebos, ktorý sa nachádza nad Ushuaiou a je z neho fantastický výhľad na mesto a záliv. Všetky izby sú s týmto výhľadom. Ak je Vás viac, odporúčame vám zarezerovovať si v ňom penthouse. Luxusné hotely resp. skôr rezorty sú Arakur a Los Cauquenes.

Aguila Mora (Bariloche) je kvalitný hotel, ktorý ma fascinujúcu polohu, na brehu jazera Lago Nahuel Huapi. Zadívajte sa do diaľky, ten druhý breh už je iná argentínska provincia, ktorá sa volá Neuquén. Vy ste v provincií Rio Negro. Izby sú v poriadku, sú komfortne a čisté, vybavené prvotriednym výhľadom na prírodu či už z izby alebo z lounge. Neseďte v izbe, vyjdite von. Aspoň krátka prechádzka po okolí Vám dodá energiu. Prípadne si vezmite raňajky na terasu a slnte sa, oddychujte pred aktívnym programom. Nasávajte energiu a užívajte si život. Do dizajnu či už izieb alebo spoločenských priestorov sú opatrné zapracované prírodné materiály a prvky patagónskej divočiny. Všetko pôsobí čisto a útulne. Súkromné kúpeľne sú taktiež vybavené uterákmi, základnou kozmetikou a fénom. V hoteli je aj malý bazén a fitness. Stredná trieda v Bariloche je splnená v hoteli Hostería Nórdico (vyberte si lake view room). Špičkový hotel v oblasti je dlhodobo Llao Llao s golfovým ihriskom. 

Del Bono Park (San Juan) je azda najlepší hotel mesta San Juan. Ak sa v San Juan konajú cyklistické preteky (neraz sa ich zúčastnil aj náš Peťo Sagan), tak cyklisti spia práve v tomto hoteli. 

NH Coridella (Mendoza) - ak hľadáte kvalitný hotel v meste Mendoza, môžete sa spoľahnúť na značku NH, ktorá splní všetko čo očakávate ako v každom inom meste, kde táto medzinárodná značka má svoje zastúpenie. Chutný bohatý raňajkový bufet, veľké pohodlné postele a dobre zariadené izby...Ako strednú triedu odporúčame napr. aj Hotel Argentino. Luxus je zastúpený hotelmi Park Hyatt, Sheraton, Esplendor by Wyndham. Ak hľadáte luxusný hotel mimo centra Mendozy, niekde na samote vo viniciach, tak stojí za to pozrieť si Entre Cielos, Cavas Wine Lodge a The Vines Resort & Spa.

POZNÁMKA: V Južnej Amerike nie je zvykom kúriť, preto môže byť cez noc na izbách na naše pomery chladnejšie. Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky. Zvyknete si aj na iné zamykanie izieb vo väčšine hotelov prevažne strednej triedy, kde pred opustením izby zatlačíte akýsi "gombík" na kľučke, vyjdete von, zabuchnete a dvere sú automaticky zamknuté (otvoríte ich klasicky na kľúč). Mnoho moderných hotelov funguje na kľúč vo forme karty ako všade inde vo svete, ktorú priložíte k čítačke na dverách. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

8 nocí v luxusných hoteloch
8 nocí v luxusných hoteloch

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

8 nocí v luxusných hoteloch

Hanga Roa, Santiago, Mendoza, Buenos Aires
Veľkonočný ostrov, Chile a Argentína

Zlepšite si ubytovací štandard počas zájazdu a strávte 7 nocí v pohodlí exkluzívnych hotelov s výborným renomé. Po náročnom programe príde oddych v mäkkých voňavých perinách luxusných hotelov viac než vhod.

V cene doplatku ponúkame:

3 noci v Santiago de Chile v hoteli Mandarin Oriental/Intercontinental 5*

2 noci na Veľkonočnom ostrove v hoteli Altiplanico/Hare Nua 4*

1 noc v Mendoze v hoteli Sheraton/Park Hyatt 5*

2 noci v Buenos Aires Sofitel Recoleta/Faena 5*

Cena platí pre jednu osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. V cene ostávajú aj raňajky. Ak je vás viac alebo žiadate izbu pre 3 osoby. Cena sa môže zmeniť.

 

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hotel NH Buenos Aires Florida

Hotel NH Buenos Aires Florida

⭑⭑⭑⭑

Buenos Aires, Argentína

Hotel ma fantastickú polohu v srdci Mesta priaznivých vetrov, neďaleko najširšej ulice na svete Avenida 9 de Julio. V pešej dostupnosti hotela máme aj nákupnú zónu - Ulica Florida s množstvom obchodov, galantérie, kde je možné zakúpiť typické kožené výrobky, ktoré Argentínu charakterizujú. Taktiež sme v blízkosti ulice Corrientes, kde sa nachádza najviac činných a aktívnych divadiel, Ružového domu a Plaza de Mayo. Izby sú nefajčiarske a sú vybavené moderným nábytkom, sú priestranné, čisté a naši klienti si v nich vždy dobre oddýchli. Izby sú klimatizované, v izbách je trezor na cennosti a takisto aj TV s minibarom. Raňajky sú podávané formou bufetu. V hoteli je k dispozícií aj bar a reštaurácia. Hotel poskytuje príjemný komfort a oddych po programe. Sieť hotela NH má v Buenos Aires viacero budov. V prípade nedostupnosti rezervácie využívame služby hotela NH 9 de Julio alebo Novotel, ktorý majú podobnú úroveň.

Novotel Buenos Aires

Novotel Buenos Aires

⭑⭑⭑⭑

Buenos Aires, Argentína

Kvalitná značka Novotel ponúka aj v Buenos Aires svoje služby, na ktoré ste možno zvyknutí aj z iných ciest po svete. Izby sú moderne zariadené, vymaľované do svetlých farieb, majú privátne kúpelne vybavené uterákmi a drobnou hotelovou kozmetikou+fén, postele s bielym posteľným prádlom pôsobia čisto a pohodlne. V izbe je všetko čo potrebujete pre svoj pohodový pobyt. My vyrazíme spoznávať mesto s pamiatkami, ktoré máme doslova na pár krokov. Nachádzame sa blízko slávneho Obelisku a Teatro Colon. V okolí je mnoho skvelých reštaurácii, obchodov. Okrem Novotelu BUBO používa v centre mesta Buenos Aires aj iné hotely v podobnej kategórie ako napr. Rochester M, Rochester Concept, Rochester Classic, NH Florida, NH 9 de Julio či Grand Brizo.

 Hostería Terrazas de La Posta

Hostería Terrazas de La Posta

⭑⭑⭑

Purmamarca, Argentína

Hotel La Posta v mestečku Purmamarca ponúka servis stredného juhoamerického štandardu. Hotel máme overený, je čistý a ponúka dostatočne pohodlie, ktoré potrebujeme pre náš program. Sú z neho krásne výhľady do okolia. Zároveň má aj príjemný bar. Hotelové izby sú útulné, postele majú biele posteľné prádlo, nie sú však honostné. Každopádne vzhľadom na to, že sme tak ďaleko od veľkomiest, kde sme zvyknutí na iný štandard, je tento hotel príjemná voľba na argentínskom vidieku. Stretli sme sa tu s príjemným servisom, priateľským personálom a rodinnou atmosférou. V hoteli je wifi a nachádza sa iba 4 bloky od námestia. Izby majú privátnu kúpeľňu a vykurovanie.

Hotel Almeria Salta

Hotel Almeria Salta

⭑⭑⭑⭑

Salta , Argentína

Náš hotel v Salte sa nachádza iba 400 metrov od námestia Plaza 9 de Julio v centre mesta. Má 4 hviezdičky a jednu z najlepší reštaurácii mesta Don Salvador. Hotel je menší, má iba 64 izieb. V hoteli je k dispozícii raňajkový bufet, wifi, fitness a malé spa. Čo sa nám najviac na hotely páči, a preto sme ho aj vybrali je to, že okrem komfortu hostí sa stará aj o životné prostredie. Získali platinové ocenenie certifikát udržateľnosti Hoteles más verdes ("najzelenšie" hotely).

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

InterContinental Buenos Aires
InterContinental Buenos Aires

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

InterContinental Buenos Aires

Buenos Aires
Argentína

Doprajte si jedinečný zážitok z luxusu uprostred hlavného mesta Argentíny. Budova dnešného hotela pochádza z 90. rokov a pripomína tu ošarpanú nostalgiu Buenos Aires. Vedzte však, že vo vnútri Vás očakáva elitný servis. Od dôkladne vyleštených mramorových schodov, cez ťažký drevený luxusný nábytok, svetlé teplé farby, sofistikovaný dizajn po krásnu Terraza di Virrey, presklená terasa, zimná záhrada s grill barom, ktorá pozýva na odpočinok, keď sa Vám nebude chcieť sedieť iba luxusnej izbe. Doprajte si ďalší relax v luxusnom spa, bazénoch, saune alebo si udržujte kondíciu vo fitness. Služby špičkového hotela využívajú aj napr. aj piloti a tí sú známi vysokými požiadavkami na odpočinok, kľud a absolútny pokoj, ktorý v luxusnom InterContinental nachádzajú. Hotel pre náročných klientov. Ráno si pochnutnáte napr. na lahodných mäkkých argentínskych medialunas (druh croissantu) a vynikajúcom espresse v reštaurácií Mediterraneo. Ak na večeru preferujete priestory hotelov, tak na rovnakom mieste Vás obslúžia aj výbornou večerou a odporúčame napr. steak na bohatej omáčke malbec. Prípadne si zajdite na drink do hotelového baru, ktorý je postavený do štýlu 20. rokov. InterContinental nikdy nesklame a spríjemní Vám pobyt v meste.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Loi Suites Esmeralda

Loi Suites Esmeralda

⭑⭑⭑⭑

Buenos Aires, Argentína

Loi Suites Esmeralda je kvalitný hotel, ktorý ma skvelú polohu v tesnej blízkosti najširšej ulice na svete. Je iba blok od Avenida 9. de Julio, ktorú si nejeden krát pôjdete odfotiť. Ikona Buenos, jeho Obelisk, je doslova na skok.V pešej dostupnosti hotela máme aj nákupnú zónu - Ulica Florida s množstvom obchodov, galantérie, kde je možné zakúpiť typické kožené výrobky, ktoré Argentínu charakterizujú. Taktiež sme v blízkosti ulice Corrientes, kde sa nachádza najviac činných a aktívnych divadiel. Fantastická poloha hotela v srdci Buenos Aires. Pri vstupe Vás čaká usmiata recepcia hotela. Izby sú nefajčiarske a sú vybavené moderným nábytkom, sú priestranné, čisté a naši klienti si v nich vždy dobre oddýchli. Izby sú klimatizované, v izbách je trezor na cennosti a takisto aj TV s minibarom. Súkromne kúpeľne sú vybavené uterákmi, fénom a malou kozmetikou. Chutné raňajky sú podávané formou bufetu. Hotel poskytuje príjemný komfort a oddych po celodennom intenzívnom programe.
Wifi

Wifi

Águila Mora Suites & Spa

Águila Mora Suites & Spa

⭑⭑⭑⭑

San Carlos de Bariloche, Argentína

Aguila Mora je kvalitný hotel, ktorý ma fascinujúcu polohu, na brehu jazera Lago Nahuel Huapi. Zadívajte sa do diaľky, ten druhý breh už je iná argentínska provincia, ktorá sa volá Neuquén. My sme v provincií Rio Negro. Izby sú v poriadku, sú komfortne a čisté, vybavené prvotriednym výhľadom na prírodu či už z izby alebo z lounge. Neseďte v izbe, vyjdite von. Aspoň krátka prechádzka po okolí Vám dodá energiu. Prípadne si vezmite raňajky na terasu a slnte sa, oddychujte pred aktívnym programom. Nasávajte energiu a užívajte si život. Do dizajnu či už izieb alebo spoločenských priestorov sú opatrné zapracované prírodné materiály a prvky patagónskej divočiny. Všetko pôsobí čisto a útulne. Súkromné kúpeľne sú taktiež vybavené uterákmi, základnou kozmetikou a fénom. V hoteli je aj malý bazén a fitness.
Wifi

Wifi

Najlepšie hotely sveta v Santiago de Chile, Buenos Aires a Rio de Janeiro
Najlepšie hotely sveta v Santiago de Chile, Buenos Aires a Rio de Janeiro

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Najlepšie hotely sveta v Santiago de Chile, Buenos Aires a Rio de Janeiro

Santiago de Chile, Buenos Aires, Rio de Janeiro
Chile, Argentína, Brazília

Zlepšite si ubytovací štandard počas 6 nocí na výborné hotely. 2 noci v Mandarin Oriental/Intercontinental Santiago de Chile, 2 noci v Faena/Sofitel Recoleta Buenos Aires a 2 noci v JW Marriott v Rio de Janeiro. Pohodlie a oddych v hoteloch z renomovaných sietí v centre miest. Cena platí pre 1 osobu v izbe pre dve osoby. V cene sú raňajky a štandardná izba.

Wifi

Wifi

Hotel Eurobuilding Boutique Buenos Aires

Hotel Eurobuilding Boutique Buenos Aires

⭑⭑⭑⭑

Buenos Aires, Argentína

Hotel ma fantastickú polohu v tesnej blízkosti najširšej ulice na svete, Avenida 9. de Julio, ktorú si nejeden krát pôjdete odfotiť. Ikona Buenos, jeho Obelisk, je doslova na skok. Vyjdite z hotela a dajte sa doľava a bude pred Vami. V pešej dostupnosti hotela máme aj nákupnú zónu - Ulica Florida s množstvom obchodov, galantérie, kde je možné zakúpiť typické kožené výrobky, ktoré Argentínu charakterizujú. Taktiež sme v blízkosti ulice Corrientes, kde sa nachádza najviac činných a aktívnych divadiel. Fantastická poloha hotela v srdci Buenos Aires. 5 blokov od nás je Plaza de Mayo. Izby sú komfortné, čisté, priestranné a sú vybavené moderným nábytkom a naši klienti si v nich vždy dobre oddýchli. Súkromné kúpeľne majú opäť štandardné vybavenie s uterákmi, drobnou kozmetikou a fénom. V izbách je aj trezor na cennosti a takisto aj TV s minibarom. Vybehnite na hornú terasu, je tam bazén, ktorý je síce malý, no tie výhľady dookola stoja za to. Raňajky sa podávajú formou bufetu. V hoteli je k dispozícií aj bar (pri recepcii aj na hornej terase) a fitness. Hotel poskytuje príjemný komfort a oddych po celodennom intenzívnom programe.
Wifi

Wifi

Hotel Argentino

Hotel Argentino

⭑⭑⭑

Mendoza, Argentína

3* hotel Argentino sa nachádza v srdci vinárskeho regiónu v meste Mendoza. Ponúka nám moderne zariadené izby, má dokonca aj bazén a spa. Nachádza sa v blízkosti rôznych zaujímavosti ako botanická záhrady, parky a námestia. Do centra mesta to je iba 10 minúť pešo. V hoteli každý ocení bezplatnú wifi a chutný raňajkový bufet. V izbách sa nachádzajú aj pracovné stolíky, trezory a samozrejme aj súkromné kúpeľne s drobnou kozmetikou a uterákmi.
Wifi

Wifi

Hotel Cap Polonio

Hotel Cap Polonio

⭑⭑⭑

Ushuaia, Argentína

Hotel v absolútnom centre mesta Ushuaia na skok k hlavným pamiatkám mesta a 200 metrov od Beagle Channel. Nefajčiarske izby sú čisté a so súkromnými kúpeľňami, TV, trezor, wifi. Chutné raňajky sa podávajú formou bufetu. Marcopollo Freelife je hotelová reštaurácia otvorená 365 dní v roku je typická tým, že ponúka aj zdravú stravu. Na výber majú aj gluten free, vegánske či vegetariánske možnosti. Výborná káva a domáce pečivo. V prípade nedostupnej rezervácie využívame aj služby hotela Alto Andino, ktorý sa môže pochváliť príjemnými panoramatickým výhľadmi z terasy. 

Wifi

Wifi

Sent Calafate Hotel

Sent Calafate Hotel

⭑⭑⭑

El Calafate, Argentína

Hotel Cyan Cacique zmenil názov na Sent Calafate. Hotel je umiestnený v tichom prostredí v blízkosti centra tohto malebného mestečka a nádhernej dominanty celého mesta – jazera Argentino. Je to menší hotel, ktorý disponuje s okolo 40 izbami. Počas celého dňa máme prístup k občerstveniu v podobe kávy či čaju. Bufetové raňajky sú obohatené o miestne delikatesy ako napríklad Dulce de Leche či džem z Calafate bobúľ. Každého určite poteší aj wifi. Vo vykurovaných izbách si nájdete aj TV, malú chladničku, súkromnú kúpeľňu vybavenú uterákmi, malou kozmetikou a fénom. V prípade nedostupnej rezervácie využívame aj služby hotela Picos del Sur, Posta Sur, Kelta alebo Marco Polo Suites, ktorý je rovnakej kategórie. 

Wifi

Wifi

Rochester

Rochester

⭑⭑⭑

Buenos Aires, Argentína

Hotel ma fantastickú polohu v tesnej blízkosti najširšej ulice na svete. Je iba 2 bloky od Avenida 9. de Julio, ktorú si nejeden krát pôjdete odfotiť. Ikona Buenos, jeho Obelisk, je doslova na skok. V pešej dostupnosti hotela máme aj nákupnú zónu - Ulica Florida s množstvom obchodov, galantérie, kde je možné zakúpiť typické kožené výrobky, ktoré Argentínu charakterizujú. Taktiež sme v blízkosti ulice Corrientes, kde sa nachádza najviac činných a aktívnych divadiel, Ružového domu a Plaza de Mayo. Izby sú nefajčiarske a sú vybavené moderným nábytkom, sú priestranné, čisté a naši klienti si v nich vždy dobre oddýchli. Izby sú klimatizované, okna sú zvukotesné, v izbách je trezor na cennosti a takisto aj TV s minibarom. Raňajky sú podávané formou bufetu, kde varia aj teplé jedlá a dokonca v hotelovej kuchyni pečú aj svoje vlastné pečivo. V hoteli je k dispozícií aj bar či fitness. Hotel poskytuje príjemný komfort a oddych po programe. Sieť hotela Rochester má v Buenos Aires 3 budovy, ktoré spolu susedia a volajú sa Rochester M, Rochester Classic a Rochester Concept. V prípade nedostupnosti rezervácie využívame služby hotela Grand Brizo, siete hotelov NH a Novotel.

Wifi

Wifi

K

Amerika  

Južná Amerika, Uruguaj, Paraguaj, Brazília, Argentína


náročnosť

12 dní

Trvanie

3289
K

Polárne oblasti   Amerika  

Južná Amerika, Ohňová zem, Patagónia, Chile, Argentína


náročnosť

13 dní

Trvanie

5995
E

Južná Amerika, Argentína


náročnosť

18 dní

Trvanie

7980
K

Amerika  

Južná Amerika, Patagónia, Uruguaj, Paraguaj, Chile, Brazília, Argentína


náročnosť

16 dní

Trvanie

3112 3890€
El Chaltén – turistika v argentínskej Patagónii Prémiový blog

Prémiový blog El Chaltén – turistika v argentínskej Patagónii

El Chaltén je malé mestečko v južnej Argentíne, ktoré žije v tieni známejšieho mesta El Calafate. Obe však ťažia zo svojej skvelej polohy, a to v…

Daniela Mihaldová 21 min. čítania
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania
Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta Prémiový blog

Prémiový blog Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta

Keď som po prvý raz videl Perito Moreno, bol som nadšený. Tento ľadovec je mojim prírodným divom sveta, je skutočne prekrásny a krajší než na…

Ľuboš Fellner 18 min. čítania
Patagónia – originálne príhody v najkrajšej prírode sveta Prémiový blog

Prémiový blog Patagónia – originálne príhody v najkrajšej prírode sveta

Najkrajšou prírodou sa hrdí Nový Zéland či Nóri, ale asi preto, lebo ešte neboli v Patagónii. Patagónia nie je žiadny štát, je to oblasť ako…

Ľuboš Fellner 39 min. čítania
Svetový deň Malbecu

17

19:48

apr

2024

Argentína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Každý rok 17. apríla sa oslavuje Malbec. Tento deň totiž poznáme ako Svetový deň Malbecu, a to od roku 2011. Ide o špeciálnu príležitosť, pri ktorej si pripomíname top…