Hotely v Argentíne s dobrým pomerom ceny a kvality:

Rochester (Buenos Aires) - 3* hotel ma fantastickú polohu v tesnej blízkosti najširšej ulice na svete. Je iba 2 bloky od Avenida 9. de Julio, ktorú si nejeden krát pôjdete odfotiť. Ikona Buenos, jeho Obelisk, je doslova na skok. V pešej dostupnosti hotela máte aj nákupnú zónu - Ulica Florida s množstvom obchodov, galantérie, kde je možné zakúpiť typické kožené výrobky, ktoré Argentínu charakterizujú. Taktiež ste v blízkosti ulice Corrientes, kde sa nachádza najviac činných a aktívnych divadiel. Fantastická poloha hotela v srdci Buenos Aires. Izby sú nefajčiarske a sú vybavené moderným nábytkom a sú priestranné. Kvalita spĺňa úroveň 3 hviezdičiek. Izby sú klimatizované, okna sú zvukotesné, v izbách je trezor na cennosti a takisto aj TV s minibarom. Raňajky sú podávané formou bufetu, kde varia aj teplé jedlá a dokonca v hotelovej kuchyni pečú aj svoje vlastné pečivo. V hoteli je k dispozícií aj bar či fitness. Hotel poskytuje príjemný komfort a oddych po celodennom intenzívnom programe a my v BUBO sme v ňom boli zatiaľ vždy spokojní. Podobného štandardu je aj hotel Loi Suites Esmeralda. Kvalitný hotel je aj Eurobuilding, ktorý sa nachádza priamo na Avenida 9. de Julio. Krásna terasa na streche hotela s výhľadmi. Odporúčame večerné posedenie s drinkom.

Ak máte záujem o elitný hotel v Buenos Aires, odporúčame Vám služby hotela Sheraton Buenos Aires Hotel & Convention Center alebo InterContinental Buenos Aires. Oba hotely sú luxusné, 5-hviezdičkové a majú k tomu vynikajúcu polohu. Oddych pre náročného klienta. Budova hotela InterContinental pochádza z 90. rokov a pripomína tu ošarpanú nostalgiu Buenos Aires. Vedzte však, že vo vnútri Vás očakáva elitný servis. Od dôkladne vyleštených mramorových schodov, cez ťažký drevený luxusný nábytok, svetlé teplé farby, sofistikovaný dizajn po krásnu Terraza di Virrey, presklená terasa, zimná záhrada s grill barom, ktorá pozýva na odpočinok, keď sa Vám nebude chcieť sedieť iba luxusnej izbe. Doprajte si ďalší relax v luxusnom spa, bazénoch, saune alebo si udržujte kondíciu vo fitness. Služby špičkového hotela využívajú aj napr. aj piloti a tí sú známi vysokými požiadavkami na odpočinok, kľud a absolútny pokoj, ktorý v luxusnom InterContinental nachádzajú. Ráno si pochnutnáte napr. na lahodných mäkkých argentínskych medialunas (druh croissantu) a vynikajúcom espresse v reštaurácií Mediterraneo. Ak na večeru preferujete priestory hotelov, tak na rovnakom mieste Vás obslúžia aj výbornou večerou a odporúčame napr. steak na bohatej omáčke malbec. Prípadne si zajdite na drink do hotelového baru, ktorý je postavený do štýlu 20. rokov. InterContinental nikdy nesklame a spríjemní Vám pobyt v meste.

Cyan Cacique Hotel (El Calafate) - Hotel je umiestnený v tichom prostredí v blízkosti centra i nádhernej dominanty celého mesta – jazera Argentino. Počas celého dňa máme prístup k občerstveniu v podobe kávy či čaju. Bufetové raňajky sú obohatené o miestne delikatesy ako napríklad Dulce de Leche či džem z Calafate bobúľ. Hotel spĺňa štandard 3 hviezdičiek. Obdobného štandardu je aj hotel Kelta, ktorý Vám tiež môžeme odporúčiť. Ak trváte na lepšom štandarde, odporúčame Vám spraviť si rezerváciu v hoteli Rochester Hotel Calafate, Tremun Parque Hotel alebo Lagos Del Calafate.

Cap Polonio Hotel (Ushuaia) – 3-hviedičkový hotel v centre mesta Ushuaia na skok k hlavným pamiatkám mesta a 200 metrov od Beagle Channel. Nefajčiarské izby sú čisté a so súkromnými kúpeľňami, TV, trezor, wifi. Chutné raňajky sa podávajú formou bufetu. Marcopollo Freelife je hotelová reštaurácia otvorená 365 dní v roku je typická tým, že ponúka aj zdravú stravu. Na výber majú aj gluten free, vegánske či vegetariánske možnosti. Výborna káva a domáce pečivo. Podobný štandard spĺňa aj hotel Lennox, ktorý sa nachádza na druhej strane cesty. Ak máte radi odľahlejšie hotely, v pokojnej oblasti, tak v tom prípade Vám odporúčame spraviť si rezerváciu v hoteli Los Nires alebo Los Acebos, ktorý sa nachádza nad Ushuaiou a je z neho fantastický výhľad na mesto a záliv. Všetky izby sú s týmto výhľadom. Ak je Vás viac, odporúčame vám zarezerovovať si v ňom penthouse. 

Aguila Mora (Bariloche) je kvalitný hotel, ktorý ma fascinujúcu polohu, na brehu jazera Lago Nahuel Huapi. Zadívajte sa do diaľky, ten druhý breh už je iná argentínska provincia, ktorá sa volá Neuquén. Vy ste v provincií Rio Negro. Izby sú v poriadku, sú komfortne a čisté, vybavené prvotriednym výhľadom na prírodu či už z izby alebo z lounge. Neseďte v izbe, vyjdite von. Aspoň krátka prechádzka po okolí Vám dodá energiu. Prípadne si vezmite raňajky na terasu a slnte sa, oddychujte pred aktívnym programom. Nasávajte energiu a užívajte si život. Do dizajnu či už izieb alebo spoločenských priestorov sú opatrné zapracované prírodné materiály a prvky patagónskej divočiny. Všetko pôsobí čisto a útulne. Súkromné kúpeľne sú taktiež vybavené uterákmi, základnou kozmetikou a fénom. V hoteli je aj malý bazén a fitness.

POZNÁMKA: V Južnej Amerike nie je zvykom kúriť, preto môže byť cez noc na izbách na naše pomery chladnejšie. Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky.

 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Mesto tanga a samby!

Dovolenka Argentína, Brazília
K

Amerika  

Južná Amerika, Uruguaj, Paraguaj, Brazília, Argentína


náročnosť

12 dní

Trvanie

3560
K

Amerika  

Južná Amerika, Patagónia, Uruguaj, Paraguaj, Chile, Brazília, Argentína


náročnosť

16 dní

Trvanie

4995
K

Južná Georgia, Ascension Island, Tristan da Cunha, Svätá Helena, Kapverdy, Argentína


náročnosť

34 dní

Trvanie

27615
K

Polárne oblasti   Amerika  

Južná Amerika, Ohňová zem, Patagónia, Chile, Argentína


náročnosť

13 dní

Trvanie

5965
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania
Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta Prémiový blog

Prémiový blog Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta

Keď som po prvý raz videl Perito Moreno, bol som nadšený. Tento ľadovec je mojim prírodným divom sveta, je skutočne prekrásny a krajší než na…

Ľuboš Fellner 19 min. čítania
Patagónia – originálne príhody v najkrajšej prírode sveta Prémiový blog

Prémiový blog Patagónia – originálne príhody v najkrajšej prírode sveta

Najkrajšou prírodou sa hrdí Nový Zéland či Nóri, ale asi preto, lebo ešte neboli v Patagónii. Patagónia nie je žiadny štát, je to oblasť ako…

Výšková choroba a aklimatizácia Prémiový blog

Prémiový blog Výšková choroba a aklimatizácia

Prekvapujúco to nie je nedostatok fyzickej pripravenosti, ale výšková choroba, ktorá zabráni ľudom dostať sa na vrchol Mont Blancu, Kilimandžára,…

Ľuboš Fellner 35 min. čítania

UŽITE SI DOVOLENKU V EXOTIKE

Utečte pred zimou za najlepšiu cenu