Hotely v Kolumbii, ktoré ponúkajú slušný pomer ceny a kvality:

HOTEL TEQUENDAMA (Bogota) – jeden z najznámejších a najvyhľadávanejších hotelov v Bogote je situovaný v pulzujúcom komerčnom centre hlavného mesta Kolumbie. Nachádza sa blízko dôležitej dopravnej tepny Carrera 7 a je súčasťou bloku kde nájdeme mnoho obchodov a podnikov. Medzi tie najznámejšie určite patria BBC – Bogota Beer Company s najlepším kolumbijským pivom, Voodoo – vyhľadávané rýchle občerstvenie so západnou kuchyňou, alebo Casa Vieja – tradičná kolumbijská reštaurácia s mnohými gastronomickými prekvapeniami. Máme to na skok do historického centra. Keď vyjdeme z hotela, po ľavej strane sa vypína posvätná hora Montserrate. V hoteli sa nachádza príjemný a tichý bar s výhľadom na mesto, kde dostanete dobrú kávu a môžete si spríjemniť večer hraním na piano. Veľmi nápomocnou môže byť pre nás aj zmenáreň s dobrým kurzom na prízemí blízko recepcie. V hotelových priestoroch máme k dispozícii aj spa služby s hotelovým bazénom a príjemnou vírivkou. Na raňajkových stoloch nájdete všetko – od čerstvých ovocných štiav, cez typické kolumbijské pečivo, až po teplý bufet, či vopred pripravené minibagetky. Izby sú priestranné, s vlastným sociálnym zaradením, chladničkou, TV, wi-fi. 

Ak hľadáte v Bogote luxusný hotel, odporúčame Vám hotel Four Seasons Bogotá - najlepšia adresa v meste. Luxusný hotel priamo v zóne T, kde sa stretáva kolumbijská smotánka. Nákupy, gastronómia a atrakcie "Atén" Južnej Ameriky si najlepšie vychutnáte z Vašej základne vo Four Seasons. Minimalistické, moderné izby a súkromie tohto 64 izbového hotela Vás budú rozmaznávať počas pobytu v Bogote. Na záver dňa odporúčame večeru v reštaurácii NEMO, ktorej šéfuje Harry Sasson.

HOTEL MOVICH (Pereira) –  je hotelom s vysokým štandardom pre každého. Priamo v centre mesta je vďaka svojej polohe vyhľadávaným zariadením ako pre cestovateľov, tak aj pre businessmanov a pre všetkých, ktorí prichádzajú do Pereiry aj pracovne. Hotel v ktorom strávime 1 noc, je umiestnený v tichom prostredí blízko dôležitého dopravného uzlu Calle 16a. Blízko neho sa nachádza obchodné centrum Pereira Plaza a priamo spred foyer vidíme monumentálny Kostol sv. Jozefa. Ulica Carrera 13 pred hotelom ponúka mnoho možností na večerné posedenie, či na nákup potrebných vecí. Súčasťou hotela je exteriérový bazén, ktorý sa nachádza blízko stravovacích miestností. Raňajky formou bufetových stolov, ktoré máme v cene, sú bohaté na studený aj teplý bufet. Priestranné izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, chladničku a možnosť využitia wi-fi v celom areáli hotela bez príplatku.

HOTEL DIEZ (Medellín) – Medellín je mestom nového tisícročia a napriek viditeľnému modernistickému pokroku stále spomína a reflektuje minulosť svojho regiónu. Preto je aj Hotel Diez dokonalým príkladom symbiózy tradičných, až folkloristických prvkov a zároveň modernity, ktorá z hotela robí vyhľadávané zariadenie. Nachádzame sa v štvrti La Florida, ktorá žije usporiadaným nočným životom, preto odporúčame večernú prechádzku po okolí a možno krátku zastávku v niektorom z podnikov. Za zmienku určite stojí neďaleká piváreň MBF – Medellin Beer Factory alebo reštaurácia Mondongo´s Poblado. Kamkoľvek sa pohnete vidíte oslavu prítomnosti. Hotel Vám na svojej prekrytej vysunutej terase ponúka možnosť návštevy nočného baru, ktorého priestory sú ráno vystriedané pripravenými bufetovými stolmi. Apetít vám neklesá a preto cieľavedome naberáme na tanier miešané vajíčka, hrianky, jemné croissanty, ale aj kolumbijské arepas – pochúťky z kukuričnej múky. Izba je vybavená k našej spokojnosti a okrem samostatnej kúpeľne, sociálneho zariadenia, wi-fi, pravdepodobne využijete aj klimatizáciu, pretože v nadmorskej výške klesáme, blížime sa ku Karibiku a všade okolo nás sa príjemne otepľuje.

HOTEL CARIBE (Cartagena) – prichádzate k hotelu Caribe a on sa na nás už z diaľky usmieva. Hotel s najstaršou tradíciou v rámci hotelierstva v Cartagene a zároveň s najväčším menom ponúka to najlepšie, čo by sme mohli na miestnych karibských plážach nájsť. Architektúrou španielskeho koloniálneho veku odkazuje na to najvzácnejšie dedičstvo, ktoré Cartagene prislúcha. Hotel je súčasťou ostrova Boca Grande a ponúka hotelovú pláž na Playas de Bocagrande, kde si zaplávate v otvorenom Karibiku. Hneď pred hotelom sa v rámci pešej prechádzky viete napojiť na ulicu Carrera 2 kde to žije nočným životom. Vítajú vás bary, reštaurácie, rýchle občerstvenia, pouliční hudobníci a párty autobusy, v ktorých si viete s DJ-om užiť Cartagenu na plné pecky. Hotelový areál ponúka mnoho zákutí pre Váš oddych. Priamo za recepciou sa za menším sedením pod palmami rozkladá veľký vonkajší bazén s detským bazénom, kam chodia počas dňa oddychovať ubytovaní v hoteli, napriek tomu sa nemusíte báť o obmedzený priestor. Pri bazéne sa nachádza reštaurácia s vnútorným klimatizovaným aj vonkajším sedením, kde si na gastronómii dávajú rozhodne záležať a tak veríme, že svoju voľbu jedla neoľutujete. A ak sa náhodou budete večer vracať z prechádzky, nezľaknite sa krásnych tukanov alebo malých antilop, ktoré sa voľne pohybujú v areáli hotela. Izby ponúkajú k využitiu všetko potrebné. Pobyt nám spríjemní klimatizácia, chladnička a budeme mať čo robiť aby ste odolali minibaru. Pobyt v hoteli si treba užiť, veď čo ak sa jedného dňa vrátia piráti?

Ak hľadáte v Cartagene luxusný hotel, odporúčame Vám hotel Intercontinental Cartagena de Indias, ktorý splní očakávania náročného cestovateľa. Výborná poloha na pláži Bocagrande, 10 minút od starého mesta a necelých 20 minút z letiska Rafaela Núneza. Izby navrhnuté v modernom dizajne, vonkajší bazén, strešná terasa a príjemné okolie množstvom reštaurácií a verejnou plážou. Užite si Karibik luxusne. 

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky.

 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Santa Marta Marriott Resort Playa Dormida
Santa Marta Marriott Resort Playa Dormida

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Santa Marta Marriott Resort Playa Dormida

Bello Horizonte - Santa Marta
Kolumbia

Santa Marta Marriott Resort Playa Dormida. Spoľahlivá značka, moderný hotel, štýlové izby aj spoločenské priestory. Posuňte svoju dovolenku na vyššiu úroveň v doplnkovej službe - luxusný Marriott s raňajkami. Jednoznačne najspoľahlivejší výber v Bello Horizonte na pláži. Ide o nový hotel, čerstvo otvorený. Vyberte si svoje lehátko a vytiahnite si ho na pláž. Zaborte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu chladeného prosecca. V hoteli je k dispozícii spa a sauna, veľký bazén, fitness centrum a bohato zásobovaný bar. Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu. Oddychujte na pláži a večer si skočte do baru a lounge na pohárik dobrej whiskey alebo si vymyslite cocktail podľa svojej chute a barman Vám ho rád ihneď namieša. Či dáte prednosť vynikajúcej kolumbijskej káve? V hoteli sú otvorené dve vkusné reštaurácie. Rezervujte si stôl s výhľadom na oceán. Varia tu vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu s nádychom Kolumbie a aj skvelé morské plody (veď ste pri mori, tak kde inde ich ochutnať). Oblečte si najkrajšie šaty a vezmite svoju polovičku na skvelý obed alebo romantickú večeru. Či už do hotela alebo do odporúčanej reštaurácii v meste, dovolenka v Santa Marte bude pre vás čarovná.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Irotama Resort

Irotama Resort

⭑⭑⭑⭑

Bello Horizonte - Santa Marta, Kolumbia

V Irotama Resort v časti Bello Horizonte na Vás čakajú rôzne gastronomické zážitky v 9 reštauraciách, chutný all inclusive, 3 bary plné medzinárodného alkoholu, 5 bazénov, salónikov, fitness centrum, spa, kurty, voľnočasové aktivity na pláži aj v bazénoch s dôrazom na ekológiu a ochranu životného prostredia. Každého poteší fungujúca wifi a pre deti tu nájdete aj detský kútik. Pláž je vzdialená iba 100 metrov od priestorov hotela. Je tam priamy vstup. Hotel disponuje klimatizovanými bungalovmi s bezbariérovým prístupom. Tie majú TV, minibar, stropný ventilátor, súkromnú kúpeľňu s hotelovými uterákmi aj fénom. Majú vydláždenú podlahu a na bielo omietnuté steny, nie sú okázalé, pôsobia jednoducho, čisto a útulne. Postele sú pohodlné so snehovobielymi obliečkami. Izby majú okolo 30m2. Môžete byť ubytovaní aj v hlavnej budove hotela s izbou s rovnakým vybavením. Irotama si pripisala 5 hviezdičiek, no my v BUBO sme veľmi kritický a klasifikujeme ho kvôli konkurencii v okolí  za kvalitný hotel hodný 4 hviezdičiek. Ak sa chcete spoľahnúť na overenú modernú značku, odporúčame luxusný hotel Marriott na rovnakej pláži.

Waira Selva Hotel

Waira Selva Hotel

⭑⭑

Puerto Nariño Amazonas, Kolumbia

Aj tento hotel sme vybrali kvôli tomu, že je podľa nášho názoru v mestečku najkomfortnejší. Hotel nie je luxusný. Sieť 4 či 5 hviezdičkových hotelov do tohto kúta sveta ešte (a možno aj našťastie) nedorazila. Avšak je útulne zariadený s použitým prírodných materiálov. Drevený nábytok, záhradka plná zelene, čisté posteľné prádlo. Izby sú súkromné s kúpeľňou, drobnou kozmetikou a uterákom. V izbe nebude fén. V hoteli nie je internet. Internet sa dá chytiť iba v centre mestečka Puerto Narino. Veríme, že pár dni bez internetu a sociálnych sieti v tejto krásnej divokej prírode uvítate a že Vám tento hotel poskytne dostatok priestoru pre relax pred intenzívnym celodenným programom a odnesiete si z Amazonie veľké zážitky. Je to útulný hotel s príjemnou domácou atmosférou. Raňajky sú kontinentálne, čiže jednoduchšie -zahŕňa vynikajúce miestne ovocie, ktoré tu chutí úplne ináč než v Európe, pečivo, vajíčka, džúsy, káva, čaj. V prípade nedostupnej rezervácie využívame aj služby Maloka Napu.

Wifi

Wifi

Waira Suites Hotel

Waira Suites Hotel

⭑⭑⭑⭑

Leticia, Amazonas, Kolumbia

Pobyt v Amazonii bude jednoznačne dobrodružný a veríme, že kvôli tomuto ste si tento zájazd vybrali. Napriek tomu sme pre Vás zvolili, podľa nášho názoru, najlepší hotel, ktorý sa v Leticii nachádza. Waira suite disponuje súkromnými izbami s privátnymi kúpeľňami a toaletou. V kúpeľni je aj fén, drobná kozmetika a uteráky. Je to 3 hviezdičkový hotel, ktorý sa vybavením najviac približuje k štandardom západného sveta. Raňajky sa podávajú formou bufetu, ktorý má slušný výber. Pripravte sa na to, že internet prestáva fungovať. Sme veľmi ďaleko a oddýchneme si hlavne aj duševne. V hoteli je aj bazén a bar. Strávime tu však iba jednu noc. Zvláštnosťou môže byť pre Vás aj fakt, že hotel má okná izieb orientované do interiéru a nie na ulicu. V niektorých krajinách Južnej Ameriky je takýto typ hotelových izieb bežnou praxou.
Wifi

Wifi

Intercontinental Cartagena de Indias
Intercontinental Cartagena de Indias

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Intercontinental Cartagena de Indias

Cartagena
Kolumbia

Cartagena de Indias je najnavštevovanejším mestom v Kolumbii a strávite tu posledné noci Vášho krásneho zájazdu. Ak máte radi pekné hotely, tak vyskúšajte najnovší prírastok v meste. Luxusný hotel Intercontinental v Bocagrande. Výborná poloha na pláži Bocagrande, 10 minút od starého mesta a necelých 20 minút z letiska Rafaela Núneza. Izby navrhnuté v modernom dizajne, vonkajší bazén, strešná terasa a príjemné okolie množstvom reštaurácií a verejnou plážou. Intercontinental splní priania aj tých najnáročnejších klientov. Užite si Karibik v luxuse. Cena je na 1 osobu v classic room pre dve osoby s raňajkami.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Four Seasons Bogotá
Four Seasons Bogotá

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Four Seasons Bogotá

Bogota
Kolumbia

Najlepšia adresa v meste. Luxusný hotel priamo v zóne T, kde sa stretáva kolumbijská smotánka. Nákupy, gastronómia a atrakcie "Atén" Južnej Ameriky si najlepšie vychutnáte z Vašej základne vo Four Seasons. Minimalistické, moderné izby a súkromie tohto 64 izbového hotela vás budú rozmaznávať počas pobytu v Bogote. Cena je za deluxe room s raňajkami na 1 osobu zdieľajúcu izbu pre 2 osoby. Na záver dňa odporúčame večeru v reštaurácii NEMO, ktorej šéfuje Harry Sasson.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Caribe By Faranda

Hotel Caribe By Faranda

⭑⭑⭑⭑⭑

Cartagena , Kolumbia

Hotel s najstaršou tradíciou v rámci hotelierstva v Cartagene a zároveň s najväčším menom ponúka to najlepšie, čo by sme mohli na miestnych karibských plážach nájsť. Hotel Caribe sa nachádza takmer na konci poloostrova Boca Grande a je situovaný priamo na pláži.. Architektúrou španielskeho koloniálneho veku odkazuje na to najvzácnejšie dedičstvo, ktoré Cartagene prislúcha. Hotel sa ťahá skôr do šírky, výťahy sú hneď za recepciou (ani si ich nevšimnete). Raňajky sa podávajú v prízemnej budove za bazénom a môžete ich konzumovať aj vonku na terase. Odporúčame vyskúšať ovocné taniere. Naľavo od hotela nájdete Ceviche Bony, preslávený stánok s lacnými morskými príšerkami patriaci boxeristickej hviezde Bonymu. Hneď oproti hotelu začína aj Carrera 2 - ulica, kde nájdete potraviny, obchody, reštaurácie, suveníry, kaviarne, bankomaty. Oficiálne je hotel Caribe hodnotený ako 5*, no my v BUBO mu dávame 4* a pre náročných klientov odporúčame doplatiť si elitný hotel. V prípade nedostupnosti rezervácie radi využívame aj služby hotela Dann Cartagena, ktorý taktiež ponúka 4* ubytovanie, skvelé jedlo a unikátnu atmosféru so vstupom na pláž.

Wifi

Wifi

Diez Hotel Categoria Colombia

Diez Hotel Categoria Colombia

⭑⭑⭑⭑⭑

Medellín, Kolumbia

Medellín Hotel Diez je dokonalým príkladom symbiózy tradičných, až folkloristických prvkov a zároveň modernity, ktorá z hotela robí vyhľadávané zariadenie. Nachádzame sa v štvrti La Florida, ktorá žije usporiadaným nočným životom. V blízkosti hotela sa nachádza, napríklad, piváreň MBF – Medellin Beer Factory alebo reštaurácia Mondongo´s Poblado. Hotel Vám na svojej prekrytej vysunutej terase ponúka možnosť návštevy nočného baru, ktorého priestory sú ráno vystriedané pripravenými bufetovými stolmi. Apetít nám neklesá, a preto cieľavedome naberáme na tanier miešané vajíčka, hrianky, jemné croissanty, ale aj kolumbijské arepas – pochúťky z kukuričnej múky. Izba je vybavená k našej spokojnosti, a okrem samostatnej kúpeľne, sociálneho zariadenia, wi-fi, pravdepodobne využijeme aj klimatizáciu, pretože v rámci nadmorskej výšky smerom z Bogoty klesáme a okolo nás sa príjemne otepľuje. Hotel je hodnotený ako 5*, BUBO ho hodnotí ako 4*. Našou obľúbenou alternatívou v prípade nedostatku rezervácii býva aj kvalitný hotel Park 10, ktorý je v rovnakej kategórii a nachádza sa iba niekoľko metrov vedľa.

Wifi

Wifi

Movich Hotel de Pereira

Movich Hotel de Pereira

⭑⭑⭑⭑⭑

Perreira, Kolumbia

Priamo v centre mesta je vďaka svojej polohe vyhľadávaným zariadením, ako pre cestovateľov, tak aj pre všetkých, ktorí prichádzajú do Pereiry aj pracovne. Je umiestnený v tichom prostredí blízko dôležitého dopravného uzlu Calle 16a. Blízko neho sa nachádza obchodné centrum Pereira Plaza - napravo od recepcie za sklenenými dverami je chodba, ktorou sa dostanete do nákupného centra - supermarket je na konci. Priamo spred foyer vidíme monumentálny Kostol sv. Jozefa s pôdorysom katedrály. Ulica Carrera 13 pred hotelom ponúka mnoho možností na večerné posedenie, či na nákup potrebných vecí (voda, jedlo, drogéria). Pred vstupom do hotela naľavo je známa kaviareň Juan Valdéz. Keď vstúpite dovnútra hotela, hneď vľavo je príjemný moderný bar na úrovni, kde robia dobré drinky. Hneď ako prídete choďte si jeden dať! Súčasťou hotela je exteriérový bazén, ktorý sa nachádza blízko stravovacích miestností. Možnosti spa ďalej rozširuje sauna a ponuka masáží, ktoré pod značkou Kúa Spa ponúkajú objednávku na tzv. masáže štyroch živlov (použitie kameňov, vosku, a pod. ) a hydromasáže. V priestoroch sa tiež nachádza fitness. Všetky tieto možnosti rozširujú ponuku hotela a záujem oň, ale vzhľadom k nášmu pestrému programu pravdepodobne nebudeme mať veľa času na využitie celej tejto ponuky. Určite je však príjemné prísť po plnom aktívnom dni do pohodlia, kde vieme, že sa o nás s úsmevom postarajú. Raňajky formou bufetových stolov, ktoré máme v cene, sú bohaté rozdelené na studený aj teplý bufet. Samozrejmosťou budú opäť čerstvé ovocné šťavy, ktoré kolumbijskému prostrediu pridávajú ráz jedinečnosti a farebnosti. Priestranné izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, chladničku a možnosť využitia wi-fi v celom areáli hotela bez príplatku. BUBO klienti si pochvaľujú pohodlné postele. Podľa hotelových portálov ide o 5* hotel, BUBO hodnotí tento hotel ako 4*. Ako alternatívu volíme aj inú možnosť: Aby sme ešte viac prehĺbili váš zážitok s nami, v rámci zájazdu podľa dostupnosti niekedy zvolíme aj ubytovanie priamo na Haciende Santa Clara. Príťažlivosť a exotiku kolumbijskeho vidieka pochopí len ten, kto túto krásnu a jedinečnú krajinu navštívil. Otvorené srdcia miestnych, pokoj, ticho a vôňa najlepšej kávy na svete. Odíďme spoločne na chvíľu z rušných miest a strávme noc na mieste ako vystrihnutom z dokonalej latinskoamerickej romance. Ústretovosť miestnych, fantastická kuchyňa a prostredie, ktoré definujú farby a vône priamo v strede oblasti rozsiahlych kávových plantáží. Po náročnom dni plnom zážitkov si oddýchnete v koloniálnej budove s moderne zariadenými izbami, ktorých vybavenie nijako nenarúša jedinečný luxusný vidiecky ráz. Stačí otvoriť okno a ocitnete sa vo svete rozkolísaných paliem, šumu vody a čerstvého vlhkého vzduchu. Ak raz podľahnete čaru tohto miesta, odchádzať sa vám z neho bude len ťažko. A nezabudnite, prosím, pozdraviť nášho priateľa - štvornohý strážca haciendy Pasqual vás už čaká, aby vás privítal na mieste, v ktorom sa magický realizmus stáva skutočnosťou.

Wifi

Wifi

Tequendama Suites and Hotel

Tequendama Suites and Hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Bogotá, Kolumbia

Jeden z najznámejších a najvyhľadávanejších hotelov v Bogote je situovaný v pulzujúcom komerčnom centre hlavného mesta Kolumbie. Nachádza sa blízko dôležitej dopravnej tepny Carrera 7-10 a je súčasťou bloku, kde nájdeme mnoho obchodov a podnikov. Medzi tie najznámejšie určite patria BBC – Bogota Beer Company s najlepším kolumbijským pivom, Voodoo – vyhľadávané rýchle občerstvenie so západnou kuchyňou, alebo Casa Vieja – tradičná kolumbijská reštaurácia s mnohými gastronomickými prekvapeniami. Máme to na skok do historického centra. Keď vybehnete do baru na hornom poschodí, ponúkne sa Vám výhľad na posvätnú horu Montserrate. V hoteli sa nachádza príjemný bar s výhľadom na mesto, kde dostanete okrem iného aj dobrú kávu a môžete si aj takto spríjemniť zvyšok večera. V hotelových priestoroch máme k dispozícii aj spa služby s hotelovým bazénom a vírivkou. Na raňajkových stoloch nájdete všetko – od čerstvých ovocných štiav, cez typické kolumbijské pečivo, až po teplý bufet, či vopred pripravené minibagetky. Izby sú priestranné, s vlastným sociálnym zaradením, chladničkou, TV, wi-fi. Oficiálne ide o 5* hotel, ktorému my v BUBO prisudzujeme skôr 4*.
 

Wifi

Wifi

K

Amerika  

Južná Amerika, Kolumbia

29.04. → 08.05. +21 termínov

náročnosť

10 dní

Trvanie

4503
K

Amerika  

Južná Amerika, Galapágy, Kolumbia, Ekvádor


náročnosť

14 dní

Trvanie

5260
K

Amerika  

Južná Amerika, Panama, Kolumbia


náročnosť

13 dní

Trvanie

4789 5634€
K

Amerika  

Južná Amerika, Kolumbia


náročnosť

10 dní

Trvanie

3610 4628€
Nebezpečenstvo džungle Prémiový blog

Prémiový blog Nebezpečenstvo džungle

Najagresívnejší kmeň sveta, anakondie rybníčky, jaguárí strom, útok divých ôs, najväčšia bolesť na svete a dravec v penise. Ako sa robí hygiena v…

Ľuboš Fellner 19 min. čítania
Cartagena - najkrajšie mesto Karibiku Karibik, Cartagena

Karibik, Cartagena Cartagena - najkrajšie mesto Karibiku

Cartagena je srdcom kolumbijského karibského pobrežia. Jedno z najstarších miest v Novom svete, mesto večného leta, rytmov, farieb a vôní,…

Medellin – mesto Pabla Escobara Medellin

Medellin Medellin – mesto Pabla Escobara

Medellín, mesto večnej jari a druhé najväčšie mesto Kolumbie, je veľkým prekvapením. Mladý úspešný starosta mesto mení s dôrazom na ekológiu a…

Ľubor Kučera 23 min. čítania
Pablo Escobar, Narcos - originálne videá Prémiový blog

Prémiový blog Pablo Escobar, Narcos - originálne videá

Keď zavriete oči a máte povedať 3 charakteristiky Kolumbie, tak v nich určite bude kokaín, Pablo Escobar či Narcos.

Ľuboš Fellner 15 min. čítania