Kvôli hotelom v Kirgizsku necestuje zrejme nikto. BUBO v Biškeu využíva a môže odporúčiť ubytovanie v hoteli Rich a v Oši v hoteli Classic:

Hotel Rich (Biškek) – 3* hotel v centre Biškeku, len pár minút chôdze od hlavného bulváru Chuy. Hotel Rich je komfortný hotel s raňajkami. Hotel má aj bazén (hoci ten funguje len v letných mesiacoch). Súčasťou hotela je aj supermarket, kde si viete kúpiť, či už vychladené nápoje, kirgizský koňak, alebo pivo a zopár ďalších drobností. Neďaleko hotela nájdete aj zaujímavé reštaurácie. Izby sú klasický štandard vybavený vlastnou kúpeľnou, WC, klimatizáciou, TV, chladničkou a nechýba tu ani wifi. Na recepcii si viete kúpiť aj malé kirgizské suveníry.

Classic Hotel (Oš) – Príjemný hotel v centre kirgizského Ošu padne každému vhod. Hotel sa nachádza v absolútnom centre a tak vás čaká príjemná prechádzka okolím. Príjemné, priestranné, čisté izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, televíziou, ale aj vlastnou kúpeľňou s toaletou. Hotelová reštaurácia vás poteší výberom domácej aj ruskej stravy a v hotelovom bare môžete kirgizským koňakom osláviť dokonalú cestu a to, že ste prešli legendárnu Pamír Highway. Hotel má pre hostí aj bazén či dokonca SPA, kde si môžete zaplatiť masáž. Dokonalá oáza.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.