Hotely v Litve, ktoré stoja za to:

Hotel Amberton (Klaipeda) – Hotel Amberton v centre litovskej Klaipedy patrí k najzaujímavejším hotelom svojej triedy v celom meste. Hotel má moderné, škandinávske prvky a všetky izby majú vlastné wc, kúpeľňu, satelitnú televíziu aj minibar. Bezplatné wifi je samozrejmosťou. Oddýchnuť si tu môžete v bazéne, saune, fitnes centre alebo pri partičke bowlingu. Večerné posedenie hotel ponúkne vo svojej reštaurácii s exotickými aj európskymi chuťovkami alebo posedenie pri skvelom koktejli v hotelovom bare.

Hotel Navalis (Klaipeda) - Hotel Navalis je podobne ako Amberton v centre mesta a teda viete, že to nikam nebudete mať ďaleko. Navalis sa nachádza v starej, historickej budove, ktorá prešla krásnou a citlivou rekonštrukciou a je to miesto, ktoré má dušu. Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia, no nájdete tu aj vnútorný bazén a miesta na relax. Neďaleko hotela sa nachádza supermarket s potravinami, viacero ďalších podnikov či reštaurácii, kde viete absolvovať príjemnú večeru. 

Hotel Grata (Vilinus) – Centrálne položený hotel Grata leží v tichej lokalite, len cca 15 minút pešej chôdze od starého centra mesta. Svetlé izby majú priestrannú kúpeľňu a sú vybavené televízorom, wifi, ústredným kúrením, kanvicou na zohriatie vody, nábytkom či miestom na odloženie vecí. Izby majú aj chladničky vyplnené minibarom. Kúsok od hotela nájdete aj menší supermarket, ak si potrebujete kúpiť drobnosti a v hoteli sa môžete aj najesť alebo si dopriať večerný drink. Ak si chcete oddýchnuť, hotel má k dispozícii aj bazén, saunu či vlastné SPA centrum.

Park Hotel Vilnius (Vilinus) – Park Hotel Vilnius má skvelú polohu priamo v starom centre historického Vilniusu. Nachádza sa v starej, historickej budove, ale jeho interiér je veľmi moderný a príjemný od recepcie až po vybavenie izieb. Tie majú v sebe štandart 3* hotela a tak tu máte k dispozícii všetko, čo by ste mohli na niekoľko nocí potrebovať. Súčasťou hotela sú lokálne raňajky, máte tu bezplatné wifi, môžete si tu vychutnať svoju kávu a keď vyjdete z hotela na ulicu, o pár minút ste na hlavnom námestí obklopený reštauráciami, barmi a životom mesta. Zhruba 300-400m od hotela nájdete aj supermarket s potravinami. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Grata

Grata

⭑⭑⭑

Vilnius, Litva

Centrálne položený hotel Grata leží v tichej lokalite, len cca 15 minút pešej chôdze od starého centra mesta. Svetlé izby majú priestrannú kúpeľňu a sú vybavené televízorom, wifi, ústredným kúrením, kanvicou na zohriatie vody, nábytkom či miestom na odloženie vecí. Izby majú aj chladničky vyplnené minibarom. Kúsok od hotela nájdete aj menší supermarket, ak si potrebujete kúpiť drobnosti a v hoteli sa môžete aj najesť alebo si dopriať večerný drink. Ak si chcete oddýchnuť, hotel má k dispozícii aj bazén, saunu či vlastné SPA centrum. Grata hotel vznikol v roku 1996 ako jeden z prvých súkromných hotelov v nezávislej Litve.
Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Amberton hotel

Amberton hotel

⭑⭑⭑⭑

Klaipeda, Lotyšsko

Hotel Amberton v centre litovskej Klaipedy patrí k najzaujímavejším hotelom svojej triedy v celom meste. Hotel má moderné, škandinávske prvky a všetky izby majú vlastné wc, kúpeľňu, satelitnú televíziu aj minibar. Bezplatné wifi je samozrejmosťou. Oddýchnuť si tu môžete v bazéne, saune, fitnes centre alebo pri partičke bowlingu. Nezabudnite si dať večeru v reštaurácii na 12. poschodí odkiaľ je skvelý výhľad na mesto!

Wifi

Wifi

K

Európa  

Škandinávia, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Estónsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1458 1695€
Klaipeda a Kuršská kosa – kúsok Sahary v Európe Prehliadka

Prehliadka Klaipeda a Kuršská kosa – kúsok Sahary v Európe

Neďaleko mesta Klaipeda, najrušnejšieho prístavu Litvy, sa na Baltskom mori tiahne úzky a 98 km dlhý polostrov zvaný Kuršská kosa. Hoci sa tento…

Filip Bobek 9 min. čítania
Vilnius - pamiatky a rady v Jeruzaleme severu Vilnius

Vilnius Vilnius - pamiatky a rady v Jeruzaleme severu

Hlavné mesto Litvy poznáme aj pod prezývkou Jeruzalem severu, pre svoju kedysi silnú židovskú komunitu. Aktuálne má vyše pol milióna obyvateľov a…

Matej Barvirčák 15 min. čítania
Litva – v jednom z najkrajších stredov Európy Blog

Blog Litva – v jednom z najkrajších stredov Európy

Šarmantná pobaltská krajina, pripravená očariť vás svojimi peknými mestami, kultúrnym aj prírodným bohatstvom, zaujímavými tradíciami... Litva je…

Alexandra Tinkova 4 min. čítania