Ubytovanie v Macao je väčšinou na celkom slušnej úrovni.  Základné hotely tu majú 3* a sú slabšie, ale drahšie ako 3* u nás v Európe. V meste je veľmi veľa 5* hotelov, ktoré slúžia predovšetkým čínskej klientele. Macao je vyslovene dovolenková destinácia pre Aziatov a tomu je celé toto mesto prispôsobené. Ak by ste chceli niektoré z unikátnych ubytovaní, skúste sa pozrieť na hotelový komplex Pousada de Coloane Boutique Hotel, ktorý neleží priamo v centre no v nádhernej portugalskej budove z 30.rokov 20.storočia, vďaka čomu budete mať fantastický zážitok! Z luxusných hotelov je Ritz-Carlton stávka na istotu, ale aj luxusný hotel MGM s perfektnou reštauráciou a výhľadmi má čo povedať. Nový hotel Londoner vás svojim vzhľadom vezme do centra Londýnu a samozrejme v jeho komplexe nebude chýbať ani Big Ben! Okrem luxusných služieb je v hoteli aj mimoriadny bar. Lukratívny hotel Mandarin Oriental zaujme svojim 25 metrovým bazénom s výhľadom na Juhočínske more a v luxusnom hoteli City of Dreams – Morpheus budete mať pocit, že ste ubytovaní vo futuristickom svete. Hotely v Macao majú v sebe luxus aj fantáziu, stačí si len vybrať!

Odporúčame hotely strednej kategórie:

Best Wester Sun Sun - Menší hotel s výbornou polohou v pešej dostupnosti (asi 7 minút) od hlavného námestia a historického centra mesta. Jeho malé izby sú čisté a plne zariadené. Na hoteli je možnosť objednať si raňajky, ale aj v okolí je niekoľko kaviarní, reštaurácii a dokonca aj pekáreň.

Casa Real - Hotel spojený s kasínom neďaleko prístavu. Casa Real má veľkorysejšie zariadené izby a viac priestoru. Daňou je ale poloha viac vzdialená od centra - na hlavné námestie sa prejdete asi za 20 minút chôdze. Okrem kasína tu nájdete aj SPA a slušnú reštauráciu.

Hotely pre náročnejších:

Sofitel Macao at Ponte 16 - pekný 5* hotel v historickej budove je jednou z dominánt starého mesta. Z jeho izieb vidíte buď historické centrum Macau, alebo na druhej strane sa môžete pozrieť priamo do pevninskej Číny. Zároveň má ale veľmi dobrú polohu asi 1 minútu pešo od hlavného námestia.

Four Seasons Macau - jeden z najkrajších hotelov v meste nájdeme priamo v rámci gigantického kasínového komplexu Venettian. Four Season okrem luxusného ubytovania ponúka krásny vonkajší bazén, kvalitné reštaurácie a bar. Priamo z hotela máte prístup do megakomplexu Venettian - Parisiaran - Cotai kde nájdete všetko od hazardu, cez najlepšie svetové značky po high endové stravovanie. Ak si potrpíte na luxus tak Four Seasons je Vaša voľba.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

k

Ázia

Taiwan, Macao +1 Viac

26.12. → 04.01.24

ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší Ritz na svete i
1475€ 1328€
ušetríte 148€
k

Ázia

Bali (IND), Taiwan +4 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší Ritz na svete i
1475€ 1328€
ušetríte 148€
k

Ázia

Bali (IND), Macao +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší Ritz na svete i
1435€ 1292€
ušetríte 144€
k

Ázia

Taiwan, Macao +2 Viac

24.02. → 12.03.24

ZĽAVA NA HOTEL
Snowden files i
396€ 356€
ušetríte 40€
K

Ázia  

Macao, Hongkong, Čína


náročnosť

15 dní

Trvanie

2884 4120€
K

Ázia  

Bali (IND), Taiwan, Macao, Hongkong, Indonézia, Čína


náročnosť

15 dní

Trvanie

6279
K

Ázia  

Taiwan, Macao, Hongkong, Filipíny


náročnosť

15 dní

Trvanie

2625 3750€
K

Ázia  

Macao, Hongkong


náročnosť

6 dní

Trvanie

2576

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

CESTOVATEĽSKÉ NOVINY

ZISTIŤ VIAC