Hotely vo Vietname, ktoré odporúča BUBO:

Hotel Skylark (Hanoi) – 3* hotel v centre Hanoja je príjemným miestom, ktoré spĺňa všetky predstavy o kvalitnom hoteli. Nachádza sa na ulici Phan Dinh Phung na okraji starého mesta, odkiaľ je to len kilometer peši k jazeru Hoan Kiem v srdci Hanoja, a tak viete objavovať aj jeho okolie. Súčasťou hotela je reštaurácia, no oddýchnuť si viete aj v menšom hotelovom bazéne či masážnom centre, kde si za poplatok viete dopriať masáž. Izby ponúkajú štandardnú výbavu od kúpeľne s toaletou, televízoru, klimatizáciu až po malú chladničku. Mnohé izby nemajú okná, čo je v Hanoji pomerne bežná záležitosť. V hoteli máte samozrejme wifi.

Hotel Flower Garden (Hanoj) – 4* hotel v centre Hanoja je luxusnejšou alternatívou k hotelu Skylark. Nachádza sa od neho len 300-400 metrov, v rovnakej štvrti na príjemnej ulici, kde dokonca nájdete aj českú piváreň, niekoľko podnikov či malé potraviny. Flower Garden má pohodlné, priestranné izby s typickou výbavou 4-hviezdičkových hotelov a tak tu nájdete všetko, čo by ste na jednu noc mohli potrebovať. Raňajky si užijete v reštaurácii na 14. poschodí a ak by ste chceli večeru v hoteli, tak máte na výber vietnamskú aj európsku stravu. Súčasťou hotela je aj SPA centrum či fitnes centrum.

Hotel Mithrin (Ha Long Bay) – 3* hotel Mithtin sa nachádza v centre Ha Longu. Izby obsahujú chladničku s minibarom, kanvicu na zohriatie vody, televízor, klimatizáciu, ale aj toaletu s kúpeľňou. Môžete si zaplávať v bazéne, skúsiť SPA či masáž alebo sa vybrať von na nočný market, ktorý leží len cca 10 minút chôdze od hotela.

Hotel Saigon Halong (Ha Long Bay) – 4* hotel v Ha Longu patrí medzi najkvalitnejšie hotely svojej kategórie v celom meste na brehu slávnej zátoky. Superior izba má výhľad na okolité kopce a nájdete v nej televízor, chladničku s minibarom, kanvicu na prípravu kávy alebo čaju, trezor a fľašky vody na privítanie. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa s toaletou a súčasťou hotela je aj bazén či telocvičňa. Ak budete mať chuť na drink, odvezte sa na najvyššie poschodie s panoramatickou vyhliadkou na celé okolie so zálivom. Vyššiu v celom Ha Longu nenájdete! V príjemnom prostredí sa tu viete výborne navečerať. Raňajky samozrejme sú súčasťou hotela a na výber máte bohatý bufet.

Park View Hotel (Hue) – Príjemný a kvalitný 4* hotel v Hue leží v centre mesta neďaleko Parfumovej rieky a len pár stoviek metrov od katedrály Notre Dame. Priestranné izby sú vybavené stolíkom, chladničkou s minibarom, satelitnou televíziou, kúpeľnou aj toaletou a viaceré izby majú aj balkón s pohľadom do záhrady. Súčasťou hotela je aj bazén, SPA centrum s masážami za doplatok a nechýba tu ani wifi. V hoteli nájdete aj reštauráciu s vietnamskými špecialitami a na raňajky tu na vás čaká slušný bufet so širokým výberom jedla a ovocia.

TTC Hotel Premium Hoi An (Hoi An) – 3* hotel v centre Hoi Anu patrí medzi špičkové hotely, kde si viete užiť príjemne prostredie s výborným servisom. Neďaleko hotela je malý supermarket a k Japonskému mostu v srdci starého mesta je to cca 20-25 minútová prechádzka, no ak by ste chceli bicykel, hotel vám ho zdarma zapožičia. Súčasťou hotela sú raňajky aj hotelový bazén, prípadne SPA centrum a wifi. Čisté izby ponúkajú klasickú výbavu štvorhviezdičkového hotela od chladničky s minibarom, sejfom, klimatizáciou cez satelitnú televíziu až po kúpeľňu s toaletou. Ak by ste sa tu chceli navečerať, k dispozícii je reštaurácia Salmon Run Hoi An s výberom vietnamských jedál, ale aj západnej kuchyne.

Hoi An Historic (Hoi An) – Špičkový 4* hotelový rezort Hoi An Historic leží v samom srdci starého Hoi Anu, odkiaľ to máte do UNESCO uličiek 5 minút chôdze. Komplex ponúka osviežujúci bazén, bar, kde vám namiešajú váš obľúbený drink, ale máte na výber aj SPA, masáže či si dokonca ráno môžete zacvičiť tradičné Tai Či priamo v hotelovej záhrade. Izby sú zariadené v luxusnom štýle od drevených podláh cez mramorovú kúpelňu až po výhľad na mesto či záhradu a spĺňajú štandard luxusného štvorhviezdičkového rezortu. Priamo v hoteli máte možnosť navštíviť tri rôzne reštaurácie a vychutnať si dokonalosť vietnamskej kuchyne.

Hotel Majestic Star (Nha Trang) – 3* hotel v centre Nha Trangu leží len 100 metrov od obrovskej pláže na brehu Tichého oceánu a tak tu máte zaručený dokonalý relax takmer priamo na pláži. Pre hotelových hostí má Majestic Star k dispozícii aj bazén na streche hotel s krásnym panoramatickým výhľadom na okolie a zátoku s vašou plážou. K dispozícii máte aj fitnes centrum, wifi a raňajky s bohatým výberom kontinentálnej stravy, ale aj exotického ovocia. Izby sú čisté, svetlé a nájdete v nich minibar, sejf, klimatizáciu, toaletu či kúpeľňu, ale aj satelitnú televíziu.

Hotel Novotel (Nha Trang) – 4* hotelový komplex Novotel je zárukou príjemnej a uvoľnenej dovolenky a presne to spĺňa aj hotel v Nha Trangu. Leží v centre letoviska len pár minút od piesočnej pláže Nha Trangu, ktorá patrí medzi najkrajšie v celom Vietname. Izby ponúkajú krásny výhľad na Tichý oceán a v hoteli nájdete aj vonkajší bazén, fitnes centrum či SPA centrum. Vedľa hotela sa večer môžete prejsť na nočný market a v okolí nájdete niekoľko kvalitných reštaurácii. Izby sú zariadené vkusne s citom pre detail, modernosť a svetlosť. Sú priestranné, čisté, vybavené klimatizáciou, TV, chladničkou s minibarom, stolíkom, sejfom a modernou kúpeľnou so sprchou a toaletou. Určite oceníte aj množstvo detailov, ktoré si v izbe všimnete. Vychutnajte si raňajkový bufet a zrelaxujte sa.

Lavender Boutique (Ho Či Minh) – 3* hotel v centre Ho Či Minhovho mesta ťaží zo svojej dokonalej polohy len 200 metrov od slávnej tržnice Ben Thanh, ale aj od štvrtí s nočným životom a tak máte na výber vychutnať si niekdajší Saigon plnými dúškami. Izby sú menšie, funkčne zariadené s vlastnou toaletou aj kúpeľňou, minibarom, televíziou aj sejfom. Niektoré izby nemajú okná, čo je v Saigone bežnou záležitosťou. Raňajky sú súčasťou hotela a ponúkajú bufet.

Hotel Harmony Saigon (Ho Či Ming) – 4* hotel v centre Ho Či Minhovho mesta pôsobí ako oáza pokoja a ticha v chaotickom meste. Ocenený hotel ponúka svojim hosťom vnútorný bazén, saunu, SPA centrum aj masáže a ak sa potrebujete vypotiť, tak aj fitness centrum. Zo strechy si viete užiť krásnu panorámu mesta a v hoteli máte na výber aj z dvoch reštaurácii, kde sa viete najesť alebo si len posedieť na drinku. K známej tržnici Ben Thanh je to z hotela len cca 5-7 minút peši a môžete ochutnať aj vietnamský streetfood. Izby spĺňajú svojim vybavením štandard vietnamského štvorhviezdičkového hotela aj s pár drobnosťami navyše. V hoteli si užijete aj raňajky formou bufetového stola.

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

k

Ázia

Vietnam, Thajsko +1 Viac

01.02. → 13.02.23

ZĽAVA NA HOTEL
Angkor Wat a luxusný hotel i
265€ 217€
ušetríte 48€
k

Ázia

Vietnam, Thajsko +1 Viac

16.02. → 28.02.23

ZĽAVA NA HOTEL
Angkor Wat a luxusný hotel i
265€ 217€
ušetríte 48€
k

Ázia

Vietnam, Thajsko +1 Viac

24.02. → 08.03.23

ZĽAVA NA HOTEL
Angkor Wat a luxusný hotel i
265€ 217€
ušetríte 48€
k

Ázia

Vietnam, Kambodža

07.03. → 22.03.23

ZĽAVA NA HOTEL
Angkor Wat a luxusný hotel i
295€ 242€
ušetríte 53€
K

Ázia  

Vietnam, Kambodža


náročnosť

16 dní

Trvanie

5110
K

Ázia  

Vietnam


náročnosť

12 dní

Trvanie

4110
K

Ázia  

Vietnam, Kambodža


náročnosť

16 dní

Trvanie

5110
K

Ázia  

Vietnam, Thajsko, Kambodža


náročnosť

13 dní

Trvanie

2660
Marco Polo – najväčší cestovateľ Prémiový blog

Prémiový blog Marco Polo – najväčší cestovateľ

V záverečnom blogu o veľkom cestovateľovi píšem o jeho návrate z Číny späť domov. Išiel opäť úplne inou cestou a bolo to jedno nádherné…

Ľuboš Fellner 12 min. čítania
Nha Trang – ako si zamilovať vietnamské pláže Nha Trang

Nha Trang Nha Trang – ako si zamilovať vietnamské pláže

Sedem kilometrov dlhá piesková pláž, azúrové more, tropická klíma po celý rok, rozvoniavajúce gurmánske ulice plné dobrôt z čerstvých morských…

Diana Vozárová 11 min. čítania
Hoi An - rozprávka v meste lampiónov a hodvábu Hoi An

Hoi An Hoi An - rozprávka v meste lampiónov a hodvábu

Vietnamský Hoi An sa pravidelne umiestňuje v rebríčkoch miest, ktoré väčšina ľudí nepozná, no určite stoja za návštevu. Pár dní v tomto romantickom…

Zuzana Hábeková 12 min. čítania
TOP 15 UNESCO pamiatok juhovýchodnej Ázie Blog

Blog TOP 15 UNESCO pamiatok juhovýchodnej Ázie

Juhovýchodná Ázia má v sebe obrovské množstvo lákadiel a my ju už roky milujeme a spoznávame. Vyberte sa teraz spoločne s nami za tými najkrajšími…

Tomáš Kubuš 18 min. čítania

Vianoce s BUBO sa začínajú o Viac

- dní - hod -min -sek