Hotely vo Vietname, ktoré odporúča BUBO:

Hotel Skylark (Hanoi) – 3* hotel v centre Hanoja je príjemným miestom, ktoré spĺňa všetky predstavy o kvalitnom hoteli. Nachádza sa na ulici Phan Dinh Phung na okraji starého mesta, odkiaľ je to len kilometer peši k jazeru Hoan Kiem v srdci Hanoja, a tak viete objavovať aj jeho okolie. Súčasťou hotela je reštaurácia, no oddýchnuť si viete aj v menšom hotelovom bazéne či masážnom centre, kde si za poplatok viete dopriať masáž. Izby ponúkajú štandardnú výbavu od kúpeľne s toaletou, televízoru, klimatizáciu až po malú chladničku. Mnohé izby nemajú okná, čo je v Hanoji pomerne bežná záležitosť. V hoteli máte samozrejme wifi.

Hotel Flower Garden (Hanoj) – 4* hotel v centre Hanoja je luxusnejšou alternatívou k hotelu Skylark. Nachádza sa od neho len 300-400 metrov, v rovnakej štvrti na príjemnej ulici, kde dokonca nájdete aj českú piváreň, niekoľko podnikov či malé potraviny. Flower Garden má pohodlné, priestranné izby s typickou výbavou 4-hviezdičkových hotelov a tak tu nájdete všetko, čo by ste na jednu noc mohli potrebovať. Raňajky si užijete v reštaurácii na 14. poschodí a ak by ste chceli večeru v hoteli, tak máte na výber vietnamskú aj európsku stravu. Súčasťou hotela je aj SPA centrum či fitnes centrum.

Hotel Mithrin (Ha Long Bay) – 3* hotel Mithtin sa nachádza v centre Ha Longu. Izby obsahujú chladničku s minibarom, kanvicu na zohriatie vody, televízor, klimatizáciu, ale aj toaletu s kúpeľňou. Môžete si zaplávať v bazéne, skúsiť SPA či masáž alebo sa vybrať von na nočný market, ktorý leží len cca 10 minút chôdze od hotela.

Hotel Saigon Halong (Ha Long Bay) – 4* hotel v Ha Longu patrí medzi najkvalitnejšie hotely svojej kategórie v celom meste na brehu slávnej zátoky. Superior izba má výhľad na okolité kopce a nájdete v nej televízor, chladničku s minibarom, kanvicu na prípravu kávy alebo čaju, trezor a fľašky vody na privítanie. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa s toaletou a súčasťou hotela je aj bazén či telocvičňa. Ak budete mať chuť na drink, odvezte sa na najvyššie poschodie s panoramatickou vyhliadkou na celé okolie so zálivom. Vyššiu v celom Ha Longu nenájdete! V príjemnom prostredí sa tu viete výborne navečerať. Raňajky samozrejme sú súčasťou hotela a na výber máte bohatý bufet.

Park View Hotel (Hue) – Príjemný a kvalitný 4* hotel v Hue leží v centre mesta neďaleko Parfumovej rieky a len pár stoviek metrov od katedrály Notre Dame. Priestranné izby sú vybavené stolíkom, chladničkou s minibarom, satelitnou televíziou, kúpeľnou aj toaletou a viaceré izby majú aj balkón s pohľadom do záhrady. Súčasťou hotela je aj bazén, SPA centrum s masážami za doplatok a nechýba tu ani wifi. V hoteli nájdete aj reštauráciu s vietnamskými špecialitami a na raňajky tu na vás čaká slušný bufet so širokým výberom jedla a ovocia.

TTC Hotel Premium Hoi An (Hoi An) – 3* hotel v centre Hoi Anu patrí medzi špičkové hotely, kde si viete užiť príjemne prostredie s výborným servisom. Neďaleko hotela je malý supermarket a k Japonskému mostu v srdci starého mesta je to cca 20-25 minútová prechádzka, no ak by ste chceli bicykel, hotel vám ho zdarma zapožičia. Súčasťou hotela sú raňajky aj hotelový bazén, prípadne SPA centrum a wifi. Čisté izby ponúkajú klasickú výbavu štvorhviezdičkového hotela od chladničky s minibarom, sejfom, klimatizáciou cez satelitnú televíziu až po kúpeľňu s toaletou. Ak by ste sa tu chceli navečerať, k dispozícii je reštaurácia Salmon Run Hoi An s výberom vietnamských jedál, ale aj západnej kuchyne.

Hoi An Historic (Hoi An) – Špičkový 4* hotelový rezort Hoi An Historic leží v samom srdci starého Hoi Anu, odkiaľ to máte do UNESCO uličiek 5 minút chôdze. Komplex ponúka osviežujúci bazén, bar, kde vám namiešajú váš obľúbený drink, ale máte na výber aj SPA, masáže či si dokonca ráno môžete zacvičiť tradičné Tai Či priamo v hotelovej záhrade. Izby sú zariadené v luxusnom štýle od drevených podláh cez mramorovú kúpelňu až po výhľad na mesto či záhradu a spĺňajú štandard luxusného štvorhviezdičkového rezortu. Priamo v hoteli máte možnosť navštíviť tri rôzne reštaurácie a vychutnať si dokonalosť vietnamskej kuchyne.

Hotel Majestic Star (Nha Trang) – 3* hotel v centre Nha Trangu leží len 100 metrov od obrovskej pláže na brehu Tichého oceánu a tak tu máte zaručený dokonalý relax takmer priamo na pláži. Pre hotelových hostí má Majestic Star k dispozícii aj bazén na streche hotel s krásnym panoramatickým výhľadom na okolie a zátoku s vašou plážou. K dispozícii máte aj fitnes centrum, wifi a raňajky s bohatým výberom kontinentálnej stravy, ale aj exotického ovocia. Izby sú čisté, svetlé a nájdete v nich minibar, sejf, klimatizáciu, toaletu či kúpeľňu, ale aj satelitnú televíziu.

Hotel Novotel (Nha Trang) – 4* hotelový komplex Novotel je zárukou príjemnej a uvoľnenej dovolenky a presne to spĺňa aj hotel v Nha Trangu. Leží v centre letoviska len pár minút od piesočnej pláže Nha Trangu, ktorá patrí medzi najkrajšie v celom Vietname. Izby ponúkajú krásny výhľad na Tichý oceán a v hoteli nájdete aj vonkajší bazén, fitnes centrum či SPA centrum. Vedľa hotela sa večer môžete prejsť na nočný market a v okolí nájdete niekoľko kvalitných reštaurácii. Izby sú zariadené vkusne s citom pre detail, modernosť a svetlosť. Sú priestranné, čisté, vybavené klimatizáciou, TV, chladničkou s minibarom, stolíkom, sejfom a modernou kúpeľnou so sprchou a toaletou. Určite oceníte aj množstvo detailov, ktoré si v izbe všimnete. Vychutnajte si raňajkový bufet a zrelaxujte sa.

Lavender Boutique (Ho Či Minh) – 3* hotel v centre Ho Či Minhovho mesta ťaží zo svojej dokonalej polohy len 200 metrov od slávnej tržnice Ben Thanh, ale aj od štvrtí s nočným životom a tak máte na výber vychutnať si niekdajší Saigon plnými dúškami. Izby sú menšie, funkčne zariadené s vlastnou toaletou aj kúpeľňou, minibarom, televíziou aj sejfom. Niektoré izby nemajú okná, čo je v Saigone bežnou záležitosťou. Raňajky sú súčasťou hotela a ponúkajú bufet.

Hotel Harmony Saigon (Ho Či Ming) – 4* hotel v centre Ho Či Minhovho mesta pôsobí ako oáza pokoja a ticha v chaotickom meste. Ocenený hotel ponúka svojim hosťom vnútorný bazén, saunu, SPA centrum aj masáže a ak sa potrebujete vypotiť, tak aj fitness centrum. Zo strechy si viete užiť krásnu panorámu mesta a v hoteli máte na výber aj z dvoch reštaurácii, kde sa viete najesť alebo si len posedieť na drinku. K známej tržnici Ben Thanh je to z hotela len cca 5-7 minút peši a môžete ochutnať aj vietnamský streetfood. Izby spĺňajú svojim vybavením štandard vietnamského štvorhviezdičkového hotela aj s pár drobnosťami navyše. V hoteli si užijete aj raňajky formou bufetového stola.

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.