Bosna a Hercegovina prešla za posledné roky poriadnym prerodom a dnes tu nájdete ubytovanie, ktoré poteší každého. Ak hľadáte luxus, nie je tu žiaden problém, ak niečo unikátne, stále ste si vybrali skvelú krajinu na spoznávanie.

Najviac kvalitného a luxusného ubytovania nájdete pochopiteľne v Sarajeve, ktoré je hlavným mestom Bosny a Hercegoviny. Ak chcete mať pokoj a užiť si luxus rezortu na dosah k Sarajevu, skúste tento 5* Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort s perfektnými službami. Malak Regency alebo Swissotel Sarajevo s priestrannými izbami sú tiež stávkou na istotu. K skvelým hotelom s nádherným výhľadom na mesto patrí aj 5* Hotel President Sarajevo. V Mostare je dokonalým, luxusným hotelom Hotel Mepas s kvalitným SPA.

Túžite po ubytovaní na unikátnom mieste? Skúste v Sarajeve hotel Isa Begov Hammam, ktorý leží v najstaršom hammame mesta. Jeho korene sú v 15.storočí, no v 19.storočí prešiel rekonštrukciou a dnes ponúka 15 unikátnych izieb. Glamping v centre Sarajeva? Počujete dobre, pretože ak si dáte ubytovanie v Cupola Glamping Dome, budete bývať iba sedem minút peši od Latinského mosta. K bubline máte dokonca aj vírivku! Ak by ste chceli prežiť niekoľko dní v drevenej chatke, potom skúste Hotel Rajska Vrata na dosah bosniackej zjazdovky. Unikátnym ubytovaním sa v Mostare môže popýšiť aj Muslibegovic House, ktorý má viac než 250 rokov a skrýva dokonalé, luxusné apartmány. Krásnym príkladom ekologického ubytovania je aj Herceg Etno Selo Medžugorie, kde sa mieša tradícia s pohostinnosťou.

AKÝ HOTEL ODPORÚČA BUBO V SARAJEVE?

Hotel Hecco (Sarajevo) - Hecco v srdci obľúbeného Sarajeva leží na okraji starého mesta, do ktorého to máte len cca 10 minút pešej chôdze. Na najznámejšie námestie starého Sarajeva s fontánou Sebilj je to z hotela cca 800 metrov. Hotel Hecco sa nachádza v budove, ktorá v 2018 prešla modernou rekonštrukciou a všetky izby sú elegantné zariadené v štandarde trojhviezdičkového hotela. Sprcha, toaleta, klimatizácia, satelitná televízia, bezplatné wifi. Odporúčame aj návštevu hotelovej reštaurácie, kde vám pripravia národné špeciality Bosny a Hercegoviny a k nim vám spárujú aj lahodné víno. Dáte si povedať?

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hotel Hecco

Hotel Hecco

⭑⭑⭑

Sarajevo, Bosna a Hercegovina

Hecco v srdci obľúbeného Sarajeva leží na okraji starého mesta, do ktorého to máte len cca 10 minút pešej chôdze. Na najznámejšie námestie starého Sarajeva s fontánou Sebilj je to z hotela cca 800 metrov. Hotel Hecco sa nachádza v budove, ktorá v 2018 prešla modernou rekonštrukciou a všetky izby sú elegantné zariadené v štandarde trojhviezdičkového hotela. Sprcha, toaleta, klimatizácia, satelitná televízia, bezplatné wifi. Odporúčame aj návštevu hotelovej reštaurácie, kde vám pripravia národné špeciality Bosny a Hercegoviny a k nim vám spárujú aj lahodné víno. Dáte si povedať?
Wifi

Wifi

Hotel Apis

Hotel Apis

⭑⭑⭑⭑

Trebinje, Bosna a Hercegovina

Hotel APIS v obľúbenom mestečku Trebinje, kde sa môžete poprechádzať starým centrom alebo sa vybrať k riečke Trebišnjica, ktorá je od hotela cca 500 metrov. Izby sú síce menšie (okolo 15m štvorcových), ale sú elegantne zariadené, svetlé a už na prvý pohľad príjemné. Majú vlastnú kúpeľňu, toaletu, satelitnú televíziu, minibar aj klimatizáciu. Nájdete tu aj bar a záhradu, kde si môžete posedieť.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Kosovo, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Albánsko, Čierna Hora, Chorvátsko, Severné Macedónsko


náročnosť

13 dní

Trvanie

1441 1695€
KVÍZ: Poznáte Balkán? Otázky, ktoré vás preveria Blog

Blog KVÍZ: Poznáte Balkán? Otázky, ktoré vás preveria

Dovolenka v Chorvátsku je špecialitou Slovákov dlhé roky. Mnohí však čoraz častejšie vyhľadávajú aj relax pri mori v Albánsku či Čiernej Hore,…

Viktor Háber 10 min. čítania
Bosna a Hercegovina. Balkánsky Orient Blog

Blog Bosna a Hercegovina. Balkánsky Orient

Balkán je ako rozsypaná skladačka príbehov. Niektoré sú krásne, iné smutnejšie, no spolu vytvárajú jeden z najfantastickejších regiónov Európy. Dá…