Spojené Arabské Emiráty majú obrovský výber ubytovania a rozhodne si tu nájde absolútne každý to, po čom túži. Ak chcete super luxus máte ho tu, ak túžite byť na pláži, budete a ak vás zase láka centrum mesta, nájdete si svoje. Pozrite si niekoľko našich odporúčaní na naše obľúbené hotely v Emirátoch:

Four Points by Sheraton (Dubaj) - Kvalitný 4* hotel Four Points zo siete Sheraton má skvelú polohu pre všetkých, ktorí chcú v Dubaji objavovať a zažiť viac z mesta. Nejde o plážový rezort, ale o mestský hotel ležiaci v samotnom centre v štvrti zvanej Bur Dubai. Neďaleko od hotela nájdete bazárové štvrte aj starý Dubaj a len pár desiatok metrov máte aj stanicu metra vďaka ktorej sa viete dostať aj k vzdialenejším miestam či nákupným centrám. Ideálna poloha na to, aby ste z Dubaja vytlačili skutočne maximum. Hotel leží na ulici Khalid Ibn Walid, ktorá spája bazárové časti mesta so štvrťou známou ako Burjuman a Al Karama, kde nájdete aj viacero podnikov, kde sa viete najesť či nakúpiť niekoľko drobností. Viac informácii o hoteli sa dozviete v našom blogu.

Hotel Hilton Garden Inn (Ras al Khaimah) - Hotel Garden Inn spadajúci pod kvalitnú sieť hotelov Hilton sa môže popýšiť 4*. Poloha v centre Ras al Khaimah je viac než skvelá na to, aby ste sa mohli poprechádzať okolím, sadnúť si do reštaurácie alebo si odskočiť nazrieť do obchodných centier Al Naaem alebo Al Manar. Hotelové izby sú veľmi príjemné, moderne a funkčne zariadené. Niektoré majú výhľad na mesto, iné na bazén v ktorom si viete oddýchnuť. Na výber máte bazény dokonca hneď dva. Izby spĺňajú štandard 4* a po oddychu viete absolvovať aj hotelové fitnes centrum alebo sa zúčastniť hodiny jógy. Súčasťou hotela je aj reštaurácia The Garden Grille s dokonalým arabským grilom. Skúsite?

Túžite po luxusnom hoteli so zážitkom?

Hotel Gevora (Dubaj) - Ulica Sheikh Zayed road je výkladnou skriňou Dubaja a lemovaná množstvom mrakodrapov. Práve tu stojí aj aktuálne najvyšší hotel na svete, Gevora. 356 metrov vysoká budova, 528 izieb a luxus aký dokáže ponúknuť iba Dubaj.  Hotelu dominuje mramor a zlaté farby. Interiér izieb je moderný, nechýba wifi, posilňovňa atď. Hotel bol otvorený len v roku 2018 a stále je takpovediac nový. Tri luxusné reštaurácie ukoja Váš apetít a ak nemáte dosť tak najväčšie nákupné centrum na svete Dubai Mall nie je ďaleko. Gevora má perfektnú polohu a slúži hlavne business klientom a klientom, ktorí nejdú primárne na pláž. Odfajknite si ďalšiu cestovateľskú raritku lebo dlho to pravdou nebude. V Saudskej Arábii rastú ďalšie gigantické hotely. Ubytovanie ponúkame v deluxe room. Ak máte záujem o luxusné suity tak kontaktujte priamo BUBO.

The Palm (Dubaj) - Hotelový rezort The Palm pod taktovkou Sofitelu je luxusným miestom na záver zájazdu, kde si vychutnáte Dubaj so všetkým, čo k tomu patrí. Jeho atmosféru podčiarkne samotná poloha hotela na slávnej „dubajskej palme“. Hotelový komplex má elegantne zariadené izby vybavené štandardom kvalitného hotela. Sú priestranné, čisté, plné detailov a budete sa v nich cítiť dobre rovnako, ako v celom areáli. Sofitel The Palm vsadil na to, že svoj rezort zaobalil do pocitu Francúzskej Polynézie a už priamo na recepcii vás obklopí zeleň. Oddýchnuť si môžete v skvelom mori, dvoch bazénoch, v SPA centre s 28 miestnosťami plnými rôznych procedúr, v saune, pri masáži alebo v telocvični. Chcete si zahrať tenis alebo požičať vodný skúter? Žiaden problém! Ak dostanete hlad, rezort vám ponúka šesť reštaurácii, kde si viete vychutnať všetko od čínskej, arabskej, medzinárodnej, talianskej kuchyne až po skvelé stejky, dary mora, grilované ryby či chutné kokteily. Všetko nájdete v našom skvelom blogu Sofitel the Palm

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hilton Dubai Jumeirah
Hilton Dubai Jumeirah

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hilton Dubai Jumeirah

Dubaj
Spojené Arabské Emiráty

Chceli by ste v Dubaji bývať v štýlovom a luxusnom hoteli a zároveň byť priamo na pláži? Skúste sa pozrieť na 5* rezort Hilton Dubai Jumeirah Beach v atraktívnej lokalite neďaleko dubajskej Maríny, ktorý je tu pre náročnejšiu klientelu. Hotel vám ponúkne lukratívne ubytovanie, perfektnú, súkromnú pláž, dokonalé SPA centrum, gastronomické zážitky a množstvo okolitých atrakcií vďaka ktorým si svoj pobyt v Dubaji naplno užijete. 5* rezort Hilton Dubai Jumeirah Beach nájdete priamo v obľúbenej a modernej časti mesta s názvom Dubai Marina. Leží na príjemnej promenáde The Walk, ktorá spája viacero hotelov a ešte viac reštaurácii, podnikov a obchodov. Z hotela sa tak viete vydať na zaujímavú prechádzku po príťažlivej štvrti. Lokalita JBR vznikla za necelých 15 rokov a je doposiaľ najväčším komplexom mrakodrapov na svete. Jednoducho povedané také množstvo, tak rýchlo ešte nikto nepostavil. A treba dodať, tak krásne. Všetko o tomto hoteli nájdete v luxusnom blogu Hilton Dubai Jumeirah od BUBO.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Mandarin Oriental Jumeira Dubai
Mandarin Oriental Jumeira Dubai

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Mandarin Oriental Jumeira Dubai

Dubaj
Spojené Arabské Emiráty

Ak rozmýšľate nad tým aký 5* hotel v Dubaji si vybrať pre váš pobyt, odpoveďou môže byť luxusný hotel Mandarin Oriental Jumeira. Leží na lukratívnej pláži v časti Jumeirah, získa si vás výhľadmi na more či na dubajskú panorámu, gastronómiu či orientálne SPA centrum a zaujme aj svojim ekologickým myslením. Mandarin Oriental Jumeira patrí medzi dubajské hotely budúcnosti a rozhodne si jeho atmosféru zamilujete. Lukratívny 5* rezort Mandarin Oriental Jumeira umiestnili do príjemnej dubajskej štvrte Jumeirah. Leží na pláži a najbližším nákupným centrom je Mercato Mall, ktorý leží od hotela iba 250 metrov. Hotel stojí priamo na hlavnej ulici Jumeirah Street. Lemujú ju ďalšie hotely, reštaurácie, obchody a ak sa radi vyberiete na prechádzku do živého mesta, tak ho tu nájdete. Absolútne všetko o hoteli nádjete priamo tu v skvelom blogu o Vašom hoteli Mandarin Oriental.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Jumeirah Al Naseem
Jumeirah Al Naseem

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑+

Jumeirah Al Naseem

Dubaj
Spojené Arabské Emiráty

Je pre vás lukratívna poloha v Dubaji najväčším ťahákom? Skúste sa pozrieť na mimoriadne kvalitný a luxusný 5* hotel Jumeirah Al Naseem len pár stoviek metrov od ikonického hotela Burj al Arab. Dokonalé prostredie, prvotriedny servis, vynikajúce izby a suity, gastronomické poklady a oddych aký ste si vysnívali. Jumeirah Al Naseem nie je obyčajným hotelom, je to splnený sen o Dubaji. Staňte sa jeho súčasťou! Luxusný 5* dubajský rezort Jumeirah Al Naseem leží v jednej z najlukratívnejších štvrtí celého Dubaja. Nachádza sa v časti zvanej Jumeirah, len pár stoviek metrov od ikonického hotela Burj al Arab. Hotel má svoje miesto na vynikajúcej pláži s unikátnymi výhľadmi. Najbližšie možnosti na nakupovanie máte v časti Madinat Jumeirah, kde nájdete viacero luxusných obchodov. Al Naseem postavili na hlavnej triede Jumeirah Street, ktorá na sebe spája viacero zaujímavých reštaurácii či podnikov.

Kompletný opis tohto luxusného hotela nájdete v našom blogu.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Gevora
Gevora

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Gevora

Dubaj
Spojené Arabské Emiráty

Ulica Sheikh Zayed road je výkladnou skriňou Dubaja a lemovaná množstvom mrakodrapov. Práve tu stojí aj aktuálne najvyšší hotel na svete, Gevora. 356 metrov vysoká budova, 528 izieb a luxus aký dokáže ponúknuť iba Dubaj.  Hotelu dominuje mramor a zlaté farby. Interiér izieb je moderný, nechába wifi, posilňovňa atď. Hotel bol otvorený len v roku 2018 a stále je takpovediac nový. Tri luxusné reštaurácie ukoja Váš apetít a ak nemáte dosť tak najväčšie nákupné centrum na svete Dubai Mall nie je ďaleko. Gevora má perfektnú polohu a slúži hlavne business klientom a klientom, ktorí nejdú primárne na pláž. Odfajknite si ďalšiu cestovateľskú raritku lebo dlho to pravdou nebude. V Saudskej Arábii rastú ďalšie gigantické hotely. Ubytovanie ponúkame v deluxe room. Ak máte záujem o luxusné suity tak kontaktujte priamo BUBO.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Four Points by Sheraton Sheik Zayed Road Dubai

Four Points by Sheraton Sheik Zayed Road Dubai

⭑⭑⭑⭑

Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Kvalitný 4* zo siete Sheraton leží priamo na jednej z najmodernejších ulíc Dubaja, na slávnej Sheikh Zayed Road. Najbližšie metro je od hotela vzdialené len cca 3 minúty pešej chôdze. Vedľa hotela je aj malý supermarket a o pár stoviek metrov ďalej nájdete aj The Boulevard Mall. Z izieb budete nadšení pre ich svetlosť a modernú vizáž. Na 43.poschodí hotela nájdete skvelý bazén aj panoramatickú terasu s fantastickým výhľadom na Dubaj. Skúste si posedieť aj v rooftop bare s drinkom pri západe slnka a budete mať z hotela ďalší zážitok. Prečítajte si o hoteli viac v našom blogu tu.

Wifi

Wifi

Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn

⭑⭑⭑⭑

Ras Al Khaimah, Spojené Arabské Emiráty

Hotel Garden Inn spadajúci pod kvalitnú sieť hotelov Hilton sa môže popýšiť 4*. Poloha v centre Ras al Khaimah je viac než skvelá na to, aby ste sa mohli poprechádzať okolím, sadnúť si do reštaurácie alebo si odskočiť nazrieť do obchodných centier Al Naaem alebo Al Manar. Hotelové izby sú veľmi príjemné, moderne a funkčne zariadené. Niektoré majú výhľad na mesto, iné na bazén v ktorom si viete oddýchnuť. Na výber máte bazény dokonca hneď dva. Izby spĺňajú štandard 4* a po oddychu viete absolvovať aj hotelové fitnes centrum alebo sa zúčastniť hodiny jógy. Súčasťou hotela je aj reštaurácia The Garden Grille s dokonalým arabským grilom. Skúsite?

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Sofitel The Palm

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Sofitel The Palm

Dubaj
Spojené Arabské Emiráty

Hotelový rezort The Palm pod taktovkou Sofitelu je luxusným miestom na záver zájazdu, kde si vychutnáte Dubaj so všetkým, čo k tomu patrí. Jeho atmosféru podčiarkne samotná poloha hotela na slávnej „dubajskej palme“. Hotelový komplex má elegantne zariadené izby vybavené štandardom kvalitného hotela. Sú priestranné, čisté, plné detailov a budete sa v nich cítiť dobre rovnako, ako v celom areáli. Sofitel The Palm vsadil na to, že svoj rezort zaobalil do pocitu Francúzskej Polynézie a už priamo na recepcii vás obklopí zeleň. Oddýchnuť si môžete v skvelom mori, dvoch bazénoch, v SPA centre s 28 miestnosťami plnými rôznych procedúr, v saune, pri masáži alebo v telocvični. Chcete si zahrať tenis alebo požičať vodný skúter? Žiaden problém! Ak dostanete hlad, rezort vám ponúka šesť reštaurácii, kde si viete vychutnať všetko od čínskej, arabskej, medzinárodnej, talianskej kuchyne až po skvelé stejky, dary mora, grilované ryby či chutné kokteily. Všetko nájdete v našom skvelom blogu Sofitel the palm

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

E

Ázia  

Jemen, Spojené arabské emiráty


náročnosť

10 dní

Trvanie

2328 2450€
K

Ázia  

Kuvajt, Saudská Arábia, Dubaj (SAE), Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Omán, Katar


náročnosť

19 dní

Trvanie

5504 6880€
K

Ázia  

Kuvajt, Dubaj (SAE), Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Omán, Katar


náročnosť

12 dní

Trvanie

3259 4345€
K

Ázia  

Taiwan, Macao, Hongkong, Spojené arabské emiráty


náročnosť

15 dní

Trvanie

4774
Dubaj - mesto superlatívov Dubaj

Dubaj Dubaj - mesto superlatívov

Prirovnanie mesto superlatívov sa absolútne hodí k Dubaju. Projekty, ktoré sú už hotové, alebo sa s ich výstavbou ešte len začne, prekonávajú…

Michal Čičmanec 13 min. čítania
Ako najlepšie zažiť starý Dubaj? Dubaj

Dubaj Ako najlepšie zažiť starý Dubaj?

Keď niekto spomenie Dubaj, ako prvé nás napadne luxusné mesto s množstvom výškových budov a celé to "pozlátko", ktoré k tomu patrí a bez neho si to…

Michal Čičmanec 10 min. čítania
Metro v Dubaji - ako funguje? Blog

Blog Metro v Dubaji - ako funguje?

Dubaj je mesto inovácií a budúcnosti, ktoré neustále prekonáva samé seba, ale aj svetové krajiny a veľkomestá. Mesto je populárne aj u nás na…

Michal Čičmanec 6 min. čítania
Dubaj - Múzeum budúcnosti Blog

Blog Dubaj - Múzeum budúcnosti

Svet vecí, ktoré nenájdete v encyklopédiách, pretože ešte neexistujú...

Martin Karniš 7 min. čítania