Džibutsko nie je krajina do ktorej by ste sa vybrali kvôli ubytovaniu, ale prečo by ste si nemohli vybrať dobre? Ak hľadáte luxus, v hlavnom meste Džibuti City ho nájdete a najlepšou možnou voľbou bude hotel Djibouti Palace Kempinski, ktorý bude unikátnym ubytovaním. Lukratívnym hotelom je aj Sheraton Djibouti, hoci je pár kilometrov od centra mesta. Najviac hotelov má samozrejme hlavné mesto, no ak ho opustíte, tiež viete nájsť zaujímavé ubytovanie. Ak by ste boli radi na brehu mora, skúste hotel Gadileh Resort Hotel s bazénom v Tadjoure.

Zaujímavým a ikonickým hotelom v krajine je aj Hotel Menelik, ktorý otvoril svoje brány už v roku 1980. Je známy svojim luxusom, ale aj nočným podnikom a skvelou reštauráciou a polohou v centre Džibuti City.

Hotely, ktoré v Džibutsku odporúčame:

Les Acacias (Džibuti City) - je považovaný za jeden z najluxusnejších hotelov svojej kategórie v Džibutsku. Nachádza sa na okraji centra mesta v štvrti, kde je väčšina veľvyslanectiev a úradov štátnej správy. Má vlastnú malú pláž a záhradu na posedenie. Hosťom je k dispozícií bazén. Každá izba má vlastnú štandardne vybavenú kúpeľňu, TV a rýchlovarnú kanvicu. Wi-fi je bezplatne dostupná v rámci celého hotela. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky. Reštaurácia ponúka obedy a večere, bar je otvorený do neskorých večerných hodín. Hotel sa nachádza približne 20-25 minút jazdy z medzinárodného letiska.

Djibouti Palace Kempinski (Džibuti City) - Oddychujte ako sultán v najlepšom hoteli v Africkom rohu, kde elegancia dopĺňa orientálny luxus, v destinácii plnej zázrakov. Zobuďte sa v pohodlných posteliach a vychutnajte si dokonalý panoramatický výhľad na krásny záliv Tadjourah. Hotelov skúsený tím a personalizované služby Vás pozývajú na príjemný pobyt, kde sa nielen vytvárajú zážitky, ale vytvárajú aj spomienky. Reštaurácia Lac Assal ponúka ázijskú, stredomorskú, africkú a arabskú kuchyňu. Pokiaľ máte chuť na talianske špeciality, reštaurácia Tentazioni Vás určite nadchne. Pre milovníkov darov mora a steakov je tu grill Bankoualé. Záver dňa môžete stráviť v niektorom z príjemných barov. Hotel ponúka okrem iného aj masáže, klasické SPA a tradičný hammam (kúpele). Nechajte sa rozmaznávať v tomto najlepšom hoteli v krajine. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Djibouti Palace Kempinski
Djibouti Palace Kempinski

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Djibouti Palace Kempinski

Djibouti City
Džibutsko

Oddychujte ako sultán v najlepšom hoteli v Africkom rohu, kde elegancia dopĺňa orientálny luxus, v destinácii plnej zázrakov. Zobuďte sa v pohodlných posteliach a vychutnajte si dokonalý panoramatický výhľad na krásny záliv Tadjourah. Hotelov skúsený tím a personalizované služby Vás pozývajú na príjemný pobyt, kde sa nielen vytvárajú zážitky, ale vytvárajú aj spomienky. Reštaurácia Lac Assal ponúka ázijskú, stredomorskú, africkú a arabskú kuchyňu. Pokiaľ máte chuť na talianske špeciality, reštaurácia Tentazioni Vás určite nadchne. Pre milovníkov darov mora a steakov je tu grill Bankoualé. Záver dňa môžete stráviť v niektorom z príjemných barov. Hotel ponúka okrem iného aj masáže, klasické SPA a tradičný hammam (kúpele). Nechajte sa rozmaznávať v tomto najlepšom hoteli v krajine. Cena je pre 1 osobu sdieľajúcu dvojposteľovú izbu typu Superior Garden View.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Les Acacias Hotel

Les Acacias Hotel

⭑⭑⭑⭑

Djibouti City, Džibutsko

Je považovaný za jeden z najluxusnejších hotelov svojej kategórie v Džibutsku. Nachádza sa na okraji centra mesta v štvrti, kde je väčšina veľvyslanectiev a úradov štátnej správy. Má vlastnú malú pláž a záhradu na posedenie. Hosťom je k dispozícií bazén. Každá izba má vlastnú štandardne vybavenú kúpeľňu, TV a rýchlovarnú konvicu. Wi-fi je bezplatne dostupná v rámci celého hotela. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky. Reštaurácia ponúka obedy a večere, bar je otvorený do neskorých večerných hodín. Hotel sa nachádza približne 20-25 minút jazdy z medzinárodného letiska.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

K

Afrika  

Džibutsko, Etiópia


náročnosť

11 dní

Trvanie

3621 4260€
K

Afrika  

Džibutsko, Etiópia


náročnosť

18 dní

Trvanie

6585
E

Afrika  

Džibutsko, Somálsko, Eritrea, Sudán

09.04. → 26.04. +1 termín

náročnosť

18 dní

Trvanie

10560
K

Afrika  

Džibutsko, Etiópia


náročnosť

22 dní

Trvanie

7720
Veľká päťka alebo 24 zvierat pre rok 2024 Prémiový blog

Prémiový blog Veľká päťka alebo 24 zvierat pre rok 2024

Naša planéta je úžasným miestom, kde ešte stále môžete natrafiť na autentickú divokú prírodu aj s jej obyvateľmi - fascinujúcimi divými zvieratami…

Martin Karniš 48 min. čítania