Za posledné roky sa hotelová scéna pohla aj v Bruneji. Pred desiatimi či dvadsiatimi rokmi ste mali problém dostať sa ku kvalitnejšiemu ubytovaniu, dnes si už najmä v hlavnom meste Bandar Seri Begawan viete vyberať aj podľa vášho budgetu. K najluxusnejším hotelom v meste patrí dnes 5* hotel Radisson Hotel Brunei Darussalam alebo suity v Rimbun Suites & Residences s perfektným bazénom, kde zabudnete, že sa nachádzate v konzervatívnom brunejskom sultanáte. Jeden z najunikátnejších hotelov celého Bruneja leží na severnom pobreží s výhľadom na more. Komplex The Empire Brunei má k dispozícii izby, apartmány, privátne vily, bazény, privátnu pláž či dokonca golfové ihrisko. V Bruneji si viete prenajať aj apartmán priamo v hlavnom meste alebo sa dokonca vybrať kempovať na prah pralesu do stanov. Zaujímavým a unikátnym ubytovaním je aj Sumbiling Eco Village, kde ste na dosah prírode a prespíte v tradičných domoch na brehu rieky Temburong.

Zaujímavý hotel v centre mesta, ktorý odporúčame v BUBO:

Times Hotel (Bandar Seri Begawan) - Príjemný 3* Hotel Times sa nachádza len kilometer cesty od letiska. Je súčasťou nákupného centra Times Square s množstvom obchodov. Hotel má wifi v spoločných priestoroch, ale aj v izbách. Tie sú vybavené toaletou, kúpeľňou, satelitnou televíziou, chladničkou, kanvicou na vodu, sušičom na vlasy a nábytkom na odloženie vecí. Izby sú priestranné, čisté a svetlé. V hoteli podobne ako v celom Bruneji sa nepodáva alkohol.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Times Hotel

Times Hotel

⭑⭑⭑

Bandar Seri Begawan, Brunei

Príjemný 3* Hotel Times sa nachádza len kilometer cesty od letiska. Je súčasťou nákupného centra Times Square s množstvom obchodov. Hotel má wifi v spoločných priestoroch, ale aj v izbách. Tie sú vybavené toaletou, kúpeľňou, satelitnou televíziou, chladničkou, kanvicou na vodu, sušičom na vlasy a nábytkom na odloženie vecí. Izby sú priestranné, čisté a svetlé. V hoteli podobne ako v celom Bruneji sa nepodáva alkohol.

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

K

Ázia  

Brunej, Malajzia, Filipíny


náročnosť

16 dní

Trvanie

3916 4895€
E

Ázia  

Brunej, Macao, Hongkong, Thajsko, Malajzia, Kambodža, Filipíny


náročnosť

24 dní

Trvanie

4768 5960€
Bandar Seri Begawan - Prekvapenie Bruneja Bandar Seri Begawan

Bandar Seri Begawan Bandar Seri Begawan - Prekvapenie Bruneja

Mesto, ktoré je ukryté pri pobreží na okraji džungle, je hlavným mestom malého sultanátu na severe Bornea. Brunej je známy vďaka obrovským zásobám…

Brunej - sultanát budovaný z ropy Blog

Blog Brunej - sultanát budovaný z ropy

Kedysi krajina ktorá kontrolovala celé Borneo a všetky teritória až po Filipíny, dnes však redukovaná na plochu asi 5700 km štvorcových, kde žije…