Surinam je krajina, kde nie je na výber tisíce hotelov, ale aj tu viete nájsť niekoľko zaujímavostí. Najviac hotelov v sebe skrýva hlavné mesto Paramaribo a dnes si už môžete vybrať z luxusných hotelov, butikových hotelov alebo pokojne aj hotelov strednej triedy. Butikové hotely sú surinamskou špecialitou pretože tu nájdete viacero malých hotelov v tradičných domoch, ktoré zrekonštruovali a kde je noc pobyt zážitkom.

Ak sa vyberiete do prírody, viete tu prespať v rôznych drevených domčekoch alebo rezortoch, no počítajte s tým, že kvalita ubytovania padá nadol a často ide o veľmi jednoduché podmienky, kde budete mať v izbe len posteľ, prípadne kus nábytku a sprchu s toaletou (alebo ani tú). Aj tento segment však ponúka už čosi kvalitnejšie a tak sa pozrite na Kabalebo Nature Resort alebo Bergendal Amazonia Wellness Resort.

Ktorý hotel v Paramaribe skúsiť?

Hotel Palacio (Paramaribo) - Výborná poloha v centre mesta, iba pár krokov od miestneho trhoviska, pevnosti Zeelandia a Námestia nezávislosti. Izby sú klimatizované so súkromnou kúpeľnou. V izbách je wifi, TV, toaletné potreby, uteráky a kanvica na prípravu čaju alebo kávy. Hotel je postavený v koloniálnom štýle. Ak potrebujete niečo kúpiť, tak keď sa dáte od hotela doľava, tak o 200 metrov nájdete vietnamský supermarket, kde sa dá kúpiť voda alebo miestny rum Borge. Na hlavné námestie Onafhankelijkheidsplein (tak sa naozaj volá), je to pešo iba 10 minút a nájdete tam mnoho reštaurácii - indické, indonézske, medzinárodné, surinamské.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

 Ramada Georgetown Princess Hotel
 Ramada Georgetown Princess Hotel

Luxusný hotel

⭑⭑⭑+

Ramada Georgetown Princess Hotel

Georgetown
Guyana

Zlepšite si ubytovací štandard počas zájazdu. Z našej hotelovej banky vyberáme Hotel Royal Amazonia v Cayenne, Ramada by Wyndham v Georgetowne a Courtyard by Marriott v Paramaribo. Moderne a vkusne zariadené izby, milý a ochotný personál, ktorý hovorí anglicky je pripravený splniť všetko, čo potrebujete, aby bol Váš pobyt, čo najdokonalejší. Oddýchnite si pri bazéne s drinkom po dlhom programe alebo si zájdite na večeru do výbornej hotelovej reštaurácie. Hotel Royal Amazonia, je jeden z najluxusnejších v meste a nachádza sa 10 minút autom od centra v bohatej štvrti mesta s názvom Montabo. Hotel Ramada a aj Marriott  sa už nachádzajú v blízkosti centra mesta. Cena príplatku platí na osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. BUBO prémium odporúčame objednať si pri prihlasovaní sa na zájazd, nakoľko neskôr už nemusia byť tieto kapacity dostupné. Odporúčame overiť si u nás v kancelárií alebo na bubo@bubo.sk.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Palacio

Hotel Palacio

⭑⭑⭑

Paramaribo, Surinam

Výborná poloha v centre mesta, iba pár krokov od miestneho trhoviska, pevnosti Zeelandia a Námestia nezávislosti. Aj tento hotel bude mať podobné vybavenie ako hotel v Cayenne - izby sú klimatizované so súkromnou kúpeľnou. V izbách je wifi, TV, toaletné potreby, uteráky a kanvica na prípravu čaju alebo kávy. Hotel poskytuje dostatok priestoru na oddych a relax pred ďalším programom. Hotel je postavený v koloniálnom štýle. Ak potrebujete niečo kúpiť, tak keď sa dáte od hotela doľava, tak o 200 metrov nájdete vietnamský supermarket, kde sa dá kúpiť voda alebo miestny rum Borge. Na hlavné námestie Onafhankelijkheidsplein (tak sa naozaj volá), je to pešo iba 10 minút a nájdete tam mnoho reštaurácii - indické, indonézske, medzinárodné, surinamské.

Wifi

Wifi

K

Amerika  

Južná Amerika, Karibik, Trinidad a Tobago, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

14 dní

Trvanie

5445
K

Amerika  

Južná Amerika, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

10 dní

Trvanie

4150
Najexotickejší ľudia sveta 2024 Blog

Blog Najexotickejší ľudia sveta 2024

Kde v najbližšom roku nájdete ešte tú pravú exotiku? Kde máte šancu dostať sa do doby kamennej a kde môžete nafotiť svoj najexotickejší…

Ľuboš Fellner 14 min. čítania
Paramaribo – v hlavnom meste holandskej Guyany Paramaribo

Paramaribo Paramaribo – v hlavnom meste holandskej Guyany

Prejdime sa najmenej turistickými krajinami Južnej Ameriky. Na severnom pobreží juhoamerického kontinentu v oblasti Guyanskej vysočiny sa…

Ivana Ďurčová 14 min. čítania
Prečo cestovať do Surinamu? Blog

Blog Prečo cestovať do Surinamu?

Celý svet chodí na pláže Ria, za pamiatkami Inkov v Peru či do dokonalej prírody Patagónie? Prečo si však pre nabliižšiu dovolenku vybrať Surinam?